אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גפני: "לא אקיים דיון נוסף בחוק מיסוי דירה שלישית. שימצאו מישהו אחר למשימה"

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
מהקאונטרי קלאב
יאלה גפני עזוב את השטויות ובוא לשחק קצת טניס . ממילא החוק הזה לא יחזיק מים וגם יתבטל בעוד שנתיים יחד עם ביבי וכחלון שירדו לתהום הנשייה של הפוליטיקה . גם בעלי הדירות חבל שהם יורקים מיץ בלשנות . להחזיק את הדירות בשיניים ולא למכור עד יעבור זעם . המחירים הרי לא ירדו כולם יודעים זאת !
פלייבוי | 19.12.16
32.
כחלון וחצי
מחכה לבחירות ולו רק כדי ששר האוצר הפופוליסט יעוף לתהום הנשייה של הפוליטיקה. השר שגזר על עצמו לא להתערב בתחום האנרגיה עקב קשריו החבריים עם קובי מימון (ניגוד עניינים) היה צריך, מאותה סיבה, לגזור על עצמו אי התערבות בתחום הנדל"ן עקב מעורבותו הגדולה של מימון גם בתחום זה. האם יתכן שבעצם כחלון אינו מעוניין בירידת מחירי הדיור למרות שזה היה הדגל שעליו רץ בבחירות...
קובי | 19.12.16
30.
הכסף לא מגיע אליכם דפוקים
בראש רשימת המרוויחים נמצא החינוך החרדי, עם תוספת תקציב של 300 מיליון שקל ב־2017, ועוד 320 מיליון שקל בשנה שאחריה. מתוך התוספות תקבל מעין החינוך התורני של מפלגת ש"ס 64 מיליון שקל ועוד 81 מיליון שקל ב־2018; החינוך העצמאי של אגודת ישראל יקבל קרוב ל־100 מיליון שקל בכל שנה; 80 מיליון שקל יועברו לתלמודי תורה ב־2017 ועוד 84 מיליון שקל ב־2018.
נמאסתם | 19.12.16
29.
בעל 43 דירות - וכל דייר ישלם 600 ש"ח יותר
ככה. כי כחלון חלאה, אפס מאופס. אני זוכר אותו מימי צעירותו, גם אז היה קומוניסט. עבור כל הדירות שבבעלותי אדרוש בין 400 ל600 שקלים יותר בחודש, על אף העובדה שבפועל אצטרך להעלות את שכר הדירה פחות. כחלון מצפה שנמכור, נראה לציבור שהרעיון שלו פטתי.
דניאל | 19.12.16
23.
האם מיסוי דירה שלישית יגדיל את היצע הדירות?
כמות הדירות החסרה בשוק תשאר זהה רק שהממשלה תגזור בדרך עוד קופון של כסף שילך לשטחים או לחרדים, אבל לשוק לא תתווסף אף דירה, רק יחליפו ידיים, או שיעלו דמי שכירות, האם הממשלה מוכנה לקנות את הדירות מהמשקיעים במחיר השוק ( 60% מהדירה זה מס, כך שלא נשאר הרבה משחק במחיר ) ושתשכיר אותם במחיר כראות עייניה ובא לציון גואל
אבי | 18.12.16
22.
חוק לא הגיוני בעליל
יש לי דירת מגורים ובנוסף יש לי 2 דירות בלוד ,שקניתי לאחר שקיבלתי פיצויי פנסיה. אני כרגע חי מהשכירות ומקצבת הזיקנה,סה"כ יש לי הכנסה כוללת של 7000 ש"ח. מה כחלון ניטפל אלי ורוצה לקחת את מה שנשאר לי. מקיצבת זיקנה לא ניתן להתקיים בכלל. ואני מאוד מקווה שהחוק המטופש הזה יירד מסדר היום.
פנסיונר | 18.12.16
7.
שוב משאירים לבג״צ להוציא הערמונים מהאש
משאירים לבג״צ את הבעייה ומשמיצים אותו על התערבות בחקיקה.הביזיון מפורט ועולה מדיון הכנסת עצמה. !שיביא לביטול החוק המטופש מלכתחילה. שום דירה לא תיווסף בגינו ומחירי הדירות יתמתנו רק כשתיבנינה דירות חדשות, לחיסול הגירעון בהיצע הדירות הקיים.במקום להודות לבעלי הדירות שהם ממני עיקר השוק ל להשכרה ומטילים עליהם מס.
סתם אחד | 18.12.16
4.
חוק מיותר וסתמי
מטרת החוק בגדול להגדיל את היצע הדיור - חוץ מסיסמאות החוק הזה יעשה בדיוק ההפך 1.מי שיש לו ריבוי דירות יעשה הכל על מנת לחלק את הדירות בין בני המשפחה מעל גיל 18 מהלך שיביא להקטנה בתשלום המיסים על הכנסה משכירות. 2.בוא נגיד וזה יגרום למכירת דירות??איזה זוג צעיר יכול להרשות לעצמו לרכוש את הדירות? אם מדובר בדירה יקרה אז ממילא אין כסף אם מדובר בדירה זולה ממילא זוגות צעירים מחפשים לוקסוס מפרויקט אגב אני בספק עם יעמוד בביקורת של בגץ בקיצור למכור ולהשקיע בחול! אין פה עתיד לכלום
משקיען | 18.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת