אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"בנק ישראל מסדר רווחים? זאת האשמה חמורה"

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
בנק ישראל- גוף מושחת שמגן על הבנקים וכרוך בהם חזק
הם לא מבקרים את הבנקים, אלא שומרים עליהם. כל מי שינסה אי פעם להתלונן על בנק, לא יזכה אפילו לתגובה מהם. אם תיצור קשר, הם יגידו לך שניסו להתקשר אליך וכשתבקש פרטים על אופן הטיפול בתלונה, יאמרו לך שעבר זמן רב מדי ושהבנק פעל כנדרש וכל הצהרה אפשרית שמעידה על רמת המעורבות של שני הגופים שתלויים אחד בשני. המדינה חייבת להקים גוף מבקר בנקים בלתי תלוי שלא יהיה כפוף לבנק ישראל. כיצד "בנק" עם יוצאי הבנקים, יכול לבקר את בנקים ולפעול למען האינטרס של הציבור?
עומר | 21.12.16
16.
מפקחת על הבנקים הג בר
הגברת בר פשוט מרמה את כל תושבי ישראל היא באה לבנק ישראל מהבנק כדאי לשמור על הבנקים והיא תחזור לבנק אחרי סיום תפקידה בבנק ישראל ובזמן תפקידה היא תעשה הכל כדאי שהרפורמה לא תעבור והיא לא תעשה דבר כדאי לקיים את הרפורמה תשובתה לחברי הכנסת יהיה אני עושה הכל להעביר את הרפורמה אבל הבנקים לא רוצים הם צריכים עוד 2-3 שנים כדאי לבצע את הרפורמה............ואז מתחלפת ממשלה וגב בר עוזבת וחוזרת לבנק לנהל כך מרמים את אזרחי ישראל..................
מאיר | 19.12.16
15.
בנק ישראל - המפקחת
קיבלת חומר רב כולל תלונות - מה עשית? שום דבר. הנהלת בנק המזרחי מזייפת דפי חשבון הלקוחות כבר 15 שנים כדי לסחוט את כספם - מה עשית? יש לך כל החומר!!! דו'ח מבקר המדינה מיום 19-04-2016 מראה שהבנקים סוחטים את הלקוחות מעל 30 מיליארד ש"ח בשנה. מה את עשית לעצור זאת? בושה!
יוסף הרמן | 19.12.16
7.
לוביסטית
מהרגע בו מינו את חדווה בר ללא צינון ישירות מתפקיד בו היתה אחראית על אשראים כושלים בבנק לאומי היא הפכה חשודה כלוביסטית היא לא ממש התאמצה לשנות את הדימוי בניגוד לסלינג'ר שאני מודה שטעיתי בהערכתי אליה הגברת בר עשה הכל כדי להוכיח לנו שהיא אכן לוביסטית של הבנקים בנק ישראל איבד את האמון בו , לחלוטין איבד ! במשבר הבא יהיה מחיר כבד לחוסר האמון הזה
באים לבנקאים | 19.12.16
6.
בכל פעם שפלוג אומרת שטובת הציבור לנגד עיניה
אם טובת הציבור היתה לנגד עיניה, היא לא היתה קוברת דור שלם של צעירים תחת משכנתאות עתק, או מטביעה את כולם, משקי בית וחברות, בהלוואות. פלוג מאפשרת לבנקים להעלות את הריבית על הלוואות. הריבית על פקדונות לחוסכים נשארת אפס! טובת הציבור, עאלק!
בא לי להקיא | 19.12.16
5.
היכן שעולה עשן יש גם גחלים לוחשות !
אין ספק שהמפקחת חדווה בר והנגידה קרנית פלוג הן לא "גרופיז" של הבנקים . יחד עם זאת בדאגתם לכלכלת ישראל בכלל , הן נותנות משקל יתר ליציבות הבנקים ופחות למצב האזרחים הפשוטים שנפגעים לא אחת שלא כדין מהתנהלות הבנקים כמו הריבית התופחת על המשכנתאות , עמלות מוגזמות , מצב העוני , מחירי הדירות העולים וכיוצא באלו . הכל קשור למצב הכלכלה ומין הראוי ששתי הגברות הנכבדות הללו כל אחת בתחומה , יעבירו קצת יותר משקל ותשומת לב למצב האזרחים שנפגעים ולא רק לכלכלה ולבנקים !
מבקר | 19.12.16
1.
לפעולות בנקאיות צמודות הרבה עמלות עם שמות משונים
אפילו הפקיד בבנק לא יודע להגיד, אילו עמלות כרוכות בפעולה בנקאית מסויימת. התשובה שהלקוח מקבל היא: "המחשב של בנק מצמיד את כל העמלות הרלבנטיות, אחרי ביצוע ביצוע הפעולה. אני לא יכול להגיד לך מראש כמה זה יעלה לך".
שאפילו הפקידים לא יודעים | 19.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת