אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה כדאי להחליף מקום עבודה כל 5-3 שנים

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
בואו נראה אתכם מחליפים עבודה מעל גיל 40
כשאתה מעל גיל 40, אתה יכול להיות הכי מוכשר בעולם, אבל תמיד יתנו לילדים הצעירים ממך את העבודה, אלא אם כן תסכים לרדת למשכורת של מתחיל כדי להיכנס לעבודה ולתנאים המינימלים. אם יש לכם מקום עבודה טוב, אל תחשבו לעבור, במיוחד מעל גיל 40 או שתקחו סיכון לשבת שנתיים בבית עד העבודה הבאה. כמובן שמעל גיל 45 המצב רק מחמיר...
חכם עם ניסיון | 21.12.16
16.
א
ביחס להיי טק: אני ממש רוצה להתנגד לטענה. הייתי רוצה לחיות בעולם שבו נאמנות ומסירות משתלמים בטווח הארוך. אבל מנסיוני ... אחרי שנשארתי בעבודה הראשונה יותר מ-10 שנים, חצי מתוכן מחורבנות, ונאלצתי לעזוב. החלפתי מאז 3 מקומות עבודה ומצבי רק השתפר בכל המובנים. אל תהיו אופטימים. מקומות עבודה לא מתקנים את עצמם. הפרויקט הבא לא יהיה טוב יותר מהפרויקט הנוכחי. אם לא טוב לכם, תנשמו עמוק ותקפצו לחיפוש עבודה.
צודק (לצערי) | 21.12.16
11.
קמפיין של חברות השמה
ממש כתבה של חברת השמה!! דווקא לדעת רבים, החסרונות עולים על היתרונות. מי שנמצא במסע של חיפושי עבודה סופו לצאת קירח מכל הכיוונים. גם המעסיקים לא אוהבים את זה. עובדה שרוב האנשים (בייחוד במקומות העבודה היציבים עם ועדים חזקים.) מעוניינים לשמור, עד לפנסיה, את מקום העבודה שלהם.
קמפיין של חברות השמה | 20.12.16
5.
מבחינת השכר בלבד אולי זה נכון
מכל בחינה אחרת אם טוב לך במקום העבודה אז לא כדאי להחליף. אם משכורתך מספיק טובה (ואני יודע שאף פעם זה לא מספיק אבל בכל זאת) אז נאמנות כן חשובה. מעביד שיודע שהעובד עובד אצלו רק עד שהוא ימצא משהו יותר טוב יעיף את העובד כשהוא ימצא משהו יותר טוב או זול.
משה | 20.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת