אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדעי הג'וינט: כך כבש הקנאביס את ההייטק הישראלי

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
נזק חמור - החלטה מעוררת פלצות
מדובר בהחלטה המגלמת נזק כלכלי ותודעתי. 1. היצור החקלאי יצומצם, חקלאים הם בני אדם וגם הם רוצים רווחים מהירים. מחירי הירקות יאמירו. 2. ניצול לקוי של משאבי קרקע ומים שקיימים במחסור במדינה. 3. זליגה של סמים לשוק הפרטי - בדיוק כפי שחקלאים מוכרים ביצים לא מפוקחות. 4. חרפה בהיבט הבינלאומי, מדינות מחמירות כמו יפאן, ארה"ב, סינגפור, שווייץ, גרמניה - יחמירו בבדיקת תיירים ישראלים, בתור גורמים שמפיצים סמים. למדינות אלה יש הסטוריה קשה עם ישראלים.
אמיר | 24.12.16
19.
להירגע אנחנו לא מעצמה ולא נהיה
אנחנו עדיין לא חזקים בזני פיתוח. אנחנו לא מעצמה בכמות ובטח לא באיכות. זה עדיין ממתין לוועדת הבטחון. שגם גם חקלאים נדירים מהשטחים ומכפרים של אחינו יתחילו לגדל כחלון לא יכול לפצות בפנטזיה של קנביס. בטח הוא היה מעושן שהכריז על זה !! החקלאות בישראל בצרות והוא רוצה להיות יצואן של פנטזיות .. תכוון את החללית לכדור הארץ וטטפל בבעיות יומיות של אנשים מסכנים שלא גומרים את החודש. שגם ככה הם מעשנים בחינם לדעתך ... וזה לא ממש עזר להם. כחלון הנייר סובל הכל. כיום יש 12 מגדלעם ורק אחד מרוויח. הו
חקלאי ערבה  | 24.12.16
12.
נא לא להגזים
אני אחד המגדלים, מפיקים ,יצרנים ומפיצים מהמובילים בקולורדו למריחואנה רפואית ולשימוש לפנאי. האיכות שלנו הכי גבוהה שיש ואנחנו זוכים בפרסים רבים. אני מכיר ועובד עם הרבה מהמגדלים והמפתחים בתחום בארץ. כמוכן, הייתי אחד המרצים בכנס של cann10 בארץ. אני מאוד מאוד מעריך את ההישגים של ישראל בתחום, אבל רבאק! טיפה צניעות. ישראל עוד לא מעצמת קנביס.
דוד | 24.12.16
10.
בושה וחרפה.
כול הסיבה לזה שאפשר להרוויח מיצוא של קנאביס היא שיש בעיות עם הגידול שלו לפי החוק בהרבה מדינות. ברגע שזה יפתר האף ירד למטה ביחד עם השווי שלו. ישראל מתנהגת כמו יצרנית סמים. מייצרת כדי לשווק החוצה ולא כדי לצרוך. אפשר להרוויח הרבה יותר כסף מגידול שדות פרג.
tbh | 23.12.16
8.
תכלס שיירפאו החולים אבל כסטלן אני אומר..
זה ממש לא מסתדר עם יוזמה, עם חדות ועם השגיות כך שחשוב שיצא עכשיו מראש סרט של איזה במאי שיחשוף את התכלס של הסטלנות. את האלפים שנעצרו במקום מאז שהתחילו לעשן קבוע והיום בגילם המבוגר מסתכלים אחורה מאוכזבים. זה לא עשה משפחה, זה לא עשה קריירה וזה הצליח לעשות גם וגם אבל יכול היה להיות במקום אחר לגמרי.. מי שמאבד שליטה על הגראס הגראס בולע אותו והחדשות האלה הן חדשות על החלשת המדינה. חד משמעית. עם כל האהבה שלי לשכטה - אהבה יוקדת - אם הגראס ירוץ פה חופשי הלך עלינו! אנחנו לא שוויץ.
סטולי | 23.12.16
2.
למגיב 1
דבר ראשון מה רע שהמחיר יהיה כמו של פטרוזיליה? הלוואי שאחת התוצאות תהיה תרופות טובות וזולות. דבר שני גידול של קנאביס הוא יותר יקר מגידול של עשבי תיבול וההוצאות על מחר הרבה יותר גבוהות מה שיביא לייקור של המוצר בכל מקרה. דבר שלישי הביקוש למוצר גדול יותר משל עשבי תיבול ויבול פר שטח אדמה קטן יותר אז המחיר בהכרח יהיה יקר יותר.
רוני | 22.12.16
1.
אנחנו לא מעצמה עדיין.
הדרך ארוכה לפינינו יש ועדת ביטחון שעדיין לא אישרה תכנית עבודה. יש גורמים ביןלאומיים שלא ייתנו כל כך מהר. העניין הוא כחלון שמנסה לכסות על טעויות שעשה עם החקלאים דרך פנטזיה לא ברורה של פתיחת השוק לקנביס. הריי שאם כל חקלאי ישראל יגדלו קנביס המחיר יהיה זהה לפטרוזילה וכןסברה
חקלאי  | 22.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת