אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ירידה של כמעט 70% בהיקף האקזיטים ב-2016

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
רעיונות
יש גבול לכמה רעיונות וחדשנות פורצת דרך אפשר לייצר ואז? כשכבר אין מה לחדש? נבכה שרק מכרנו ומכרנו, כמובן שמי שיבכה זה העובדים הרגילים כי מי שגזר קופון כבר גזר הלך ומסודר. פתרון לניגוד העניינים הזה? או לעבור לארצות הברית או שהממשלה תגביל את המכירות בצורה כזאת או אחרת על ידי מיסוי גבוה יותר או אולי אפילו שתקנה בעצמה פיתוחים בכל מקרה הנקודה ברורה.
מיקי | 21.12.16
3.
ביבי ודרעי - יבשתם את המדען ונתתם הטבות לענקים
מאז שביבי בשלטון ההשקעות בפיתוח אמיתי רק ירדו ביבי נותן לאינטל/צ'קפוינט/טבע להגדיל את רווחי העתק שלהם על חשבון משלם המיסים, אבל לסטרטאפ מיהוד או רחובות לא נשאר כלום תמשיכו להצביע ביבי כי יש איראן ואיראן ואיראן וצריך צוללות ומטוסי אדיר, ומליארד ש"ח למקורבים
סטרטאפיסט | 21.12.16
1.
אולי מספיק עם הבכי
כל אחד שמסתכל בצורה מפוקחת על תפקיד ההייטק במדינת ישראל רואה שזה הבסיס של העוצמה הכלכלית כאן. תראו את המהירות שבנייני משרדים משווקים, במחירים שוברי שיאים. מנקודת ראות נדלנית ההיי-טק מעולם לא היה חזק כמו היום, וזה להבדיל ממדדים אחרים, מדד כלכלי אמין, זה כסף אמיתי שיוצא מהכיס. אז תפסיקו כבר עם הכותרות הבכייניות. או שיש יותר מדי אקזיטים ואז לא טוב או שאין אקזיטים ואז שוב לא טוב. ושכחתם גם את הכתבה על איכות החינוך הנמוכה ועל זה שתכך נגמרת החדשנות של ישראל.
נדלניסט | 21.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת