אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האופוזיציה עתרה נגד מיסוי דירה שלישית "בשל מחדלים חמורים בהליך החקיקה"

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
מה קורה ובמידה והשוכר לא משלם
העתירה לבג"ץ צריכה לעמוד על כך שהמס המפוקפק הזה צריך לרדת מסדר היום. צריך למסות הכנסות ולא למסות הוצאות. ישנם דירות שבפועל שוות 500 אלף ש"ח ,אבל לדעתם של פקידי האוצר שוות מיליון ש"ח. אין היגיון בשיגעון של המס המוזר הזה. בכל העולם אין מס מפוקפק כזה. אין בעייה שיעלה את שיעור המס על השכרת נכסים,אבל לקחת מס כשאין הכנסות זה ביריונות לשמה. מדוע שאחד שיש לו דירה נוספת בשווי של 10 מיליון לא ישלם,והשני שיש לו 3 דירות בשווי של 1.5 מיליון ש"ח צריך לשלם.
מסיק מסקנות | 26.12.16
26.
מס לא צודק ולא מידתי בעליל
המס הזה הוא שערורייתי,צריך למסות את בעלי כל הדירות המחולקות ,ישנם וילות שיש בהם 5 יחידות מחולקות ששווי כל יחידה 4300 ש"ח.אבל לדעתו של כחלון זה נחשב לדירה אחת. אבל אחד שיש לו 2 דירות להשקעה שגובים עבורם 2000 ש"ח צריך לשלם . כחלון לא שר אוצר,כחלון בריון ומאפיונר שמטיל דמי חסות על הפנסיונרים שחסכו כדי לא להזדקק לשרותי הרווחה.
יהודה | 26.12.16
23.
יעצור מנוע הצמיחה ואת העלייה מארצות הרווחה
חוק זה מביא לאי כדאיות לבעל דירות קטנות לבחור את מדינת ישראל כארץ תושבות זה חוק לא שיוויוני מאחר והמסים שמשלם אזרח צריכים להיות יחסיים להכנסותיו תארו לכם שהחוק שכחלון היה מעביר הוא מס כבד על כל אזרח שיש לו בית בשווי 7-8 מיליון שקל כמו הבית של כחלון האם לא ברור שהוא היה מתנגד לחוק כזה ועוד חוק זה יביא להרבה תביעות ייצוגיות נגד כחלון וחבריו בקואליציה כי לדוגמה לי יש דירה ששטחה 40 מטר מרובע בטאבו אבל היא רשומה בעירייה כ68 מטר מרובע ואני לא יחידה מכאן ברור שאנשים כמוני יגישו תביעה ייצוגית
ענת | 25.12.16
22.
מס כחלון
קיבלתי ירושה מי אמה לי דירה שלישית שם גרים עכשיו זוג צעיר פלוס נכדה אני צריך לשלם מס שלך כלום לא תקבל למדתי יעביר לילדים אמרו לך את זה שר כחלון אתה וחברים שלך לא יודעים לא מבינים אני לא משחרר לא דירה או חצי דירה משחק יש מספיק ילדים יש מספיק דירות לצארי אני בן ובת יחידים ו קיבלנו ירושות החיים אני מבוגר בן67
דן | 25.12.16
19.
שיטות העולם התחתון מבית כחלון
כחלון פועל לפי המקובל "בעולם התחתון" אני רוצה שתמכור את הדירה שלך ואם לא תשלם דמי חסות. מעניין מה היה קורה אם בעל חנות במרכז מסחרי היה נדרש ע"י שכניו למכור את החנות להם בכסף מלא ואם לא יסכים במקרה הטוב יגרמו לתחרות לא הוגנת בו ואולי על תשלום ?
שה | 25.12.16
18.
חוק לא חוקתי
עבדתי 40 שנה כעצמא קטן, חסכתי כל אגורה שילמתי מיסים וקניתי שתי דירות בפריפריה לגיל זיקנה, על מנת להתפרנס בכבוד. אין לי פנסיה מלבד קצבת זיקנה של בטוח לאומי 2,000 ש"ח אני מתפרנס מהכנסה של שכירות, אבל שר האוצר החליט לקחת לי את הלחם. לא מדובר באוכלוסיה שיש להם פנסיות תקציביות שמנות, אלה באנשים פשוטים שלרובם אין פנסיה. תתבייש לך כחלון!!!!
פנסיונר | 25.12.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת