אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מארק צוקרברג האתאיסט מתחבר לדת: "היא חשובה מאוד"

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
תשובה למאיר מתגובה 42 : לא. זה לא אותם אנשים.
האפיפיור הנוכחי מעולם לא שרף יהודים על המוקד. להיפך, הוא מדבר עלינו מאוד יפה. האפיפיור הקודם כבר התנצל על מה שהנצרות עשתה "לאחינו היהודים". למעשה הנצרות עצמה לא העלתה יהודים על המוקד כבר מאתיים שנה (השנאה שהם השרישו עשתה זאת, אבל לא הנצרות). האפיפיורות מעולם לא תמכה בהיטלר. יש פלגים בנצרות (שאינם מסונפים לאפיפיור) שמאמינים כמו שאמרת ש "המשיח יגיע רק כשכל היהודים יעברו מן העולם", אבל האפיפיורות עצמה מעולם לא האמינה בזה.
מ1. | 03.01.17
42.
אפיפיור עם בודהיזם וחנוכה..
זה מתאים לשלב שבו הוא נמצא. לא צריך להיות פסיכולוג גאון כדי לראות את זה. הבחור נמצא כרגע בשלב של "עשיתי מספיק כסף, ראיתי הכל, מה הלאה?" מכאן יש שתי אפשרויות: 1. להמשיך לחיות בהדחקה, להסתפק בכל מיני כתות ולהעמיד פנים שאני מה זה מבסוט מהחיים 2. לחזור להיות מה שאתה - יהודי הכי עצוב לשמוע שהוא נפגש עם האפיפיור והתרגש מהחמלה שלו..חחח.. ממש חמלה.. תגיד, זה לא אותם אנשים שבשם הדת שרפו יהודים על המוקד? תמכו בהיטלר? שביסוד האמונה שלהם המשיח יגיע רק כשכל היהודים יעברו מן העולם?
מאיר | 02.01.17
33.
אני חילוני ומתנגד בתוקף לרפורמים
אני חילוני. אני מתנגד בתוקף לרפורמים, מין הקצנה שמקורה בארה"ב כמו הרבה אחרות, הימנים הקיצונים (הרב כהנא וממשיכי דרכו) השמאל הקיצוני (אנטישמי ברובו בשמאל, באקדמיה ובעיתונות בארה"ב), החרדים הקיצונים שנוסעים בכל שנה לאיראן לטקס מבחיל של הכחשת שואה, נשות הכותל שרובן עלו מארה"ב ועוד ועוד. לגבי צוקרברג, הוא צריך לבדוק את מצפונו והאמת שלו. להסתכל אחורה לאורך הדורות שנרדפו, נאנסו, ועברו סבל בל יתואר ששיאה השואה ואז להחליט זה לא בשבילי, בעצם הכל היה לשוא, וכל הסבל של משפחתו לאורך הדורות היה מיותר.
אשק | 01.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת