אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו: "תומך בהענקת חנינה לאלאור אזריה"

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
ביבי - בבקשה נסה לא להשפיע
כמו כל אזרח במדינה צריך להמתין לגזירת הדין של בית המשפט. אין במועד זה מקום לדיעות אישיות של שליחי ציבור. נהיר לכל כי לא מדובר בדאגה "אמיתית" (בעיקר לא מצד ראש הממשלה) - אלא אימרה פוליטית. אז אנא שים סוף קודם להאשמות נגדך לפני שאתה פועל להציל משהו אחר.
Shim | 05.01.17
5.
אם התפוח הרקוב, אלאור עזריה, יקבל חנינה...
אתם תראו כאן מרד, של לוחמים אמיתיים, בו כולנו, אלפים במספר, נחזיר את תעודות הקצין ואת תעודות החוגר שלנו! יוני נתניהו ז״ל בטח מתהפך בקברו!!! מר נתניהו, אתה וחבריך לגועליציה הם כתם, שלא ימחה, בתולדות המדינה! זנחתם את כל הערכים עליהם נבנתה המדינה הזו! בושה לכולנו שאתם ההנהגה של מדינתנו! אתם מבזים את זכרונם של אלפי ההרוגים, לוחמי מערכות ישראל וקורבנות הטרור, שבזכותם כולנו כאן; עם פופוליזם זול ודמגוגיה בגרוש! תתבייש לך!!!
קצין קרבי | 05.01.17
1.
נתניהו-חנינה לאלאור
מר נתניהו איננו בעל כל תוקף מוסרי ערכי או מנהיגותי כדי לתמוך במשהו.ידוע כי הוא תומך בכל מה שכדאי לו באותו רגע לפי סקרי דעת קהל לאותו רגע. לפיכך,בהיותו לא מנהיג אלא יותר בגדר קורא סקרי דעת קהל,דעתו איננה נחשבת יותר מדעתו של כל אזרח ואזרח.מנהיגות היא דבר שקשה להשיגו.מר נתניהו הוא אומנם ראש ממשלה אך לא מנהיג או בעל סמכות כלשהיא בתחום ערכים,מצפון,ואחריות(וגם זה כתוב בלשון הכי עדינה).כדאי על כן שיתרכז בחקריה שלו ליום שישי.
hurh | 04.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת