אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

HOT מעלה מחירים: ה-VOD יתייקר ב-17% ל-35 שקל בחודש, חלק מהחבילות - ב-4%

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
הוט יס סלקום טויו אוטו דבר
אני מנוי בה נטפליקס ופייר טויו זה מספיק לי ועידן פלוס יש תכנות מי אלו ועבר פייר טויו של אמזון יש לי נטפליקס מורדרוב יש את אכול בה מורדרוב ערוצים של אירופה וגם עידן פלוס וגם נטפליקס אתם מלח שיהיה לכולכם מנוי קזה בימקום לזרוק מאות אלפי שקלים להוט יס סלקום צריך לשלם פחות אל אגרת טלוויזיוני
לא מנוי לשום כבלים | 12.01.17
14.
חברה נטולת יכולת - יד ימין לא מחוברת ליד שמאל
3 שבועות אני מנסה לסגור עיסקה כלקוח חדש בחברת הוט !!!! לאחר "שסגרנו" טלפונית שלחו ליפרטי עיסקה במייל שלא תאמו כלל את הפרטים כפי שסוכמו בשיחה טלפונית. כמובן הבטיחו לתקן, ואז במשך שבוע ימים מידי יום היגיע מסמך פירוט עיסקה שכמובן לא תאם את הסיכום והמציאות. חברה שאינה מסוגלת לשלוח ללקוח מסמך סיכום (דבר אלמנטרי לכל הדיעות) נמצאת כנראה בבעיה גדולה מאוד. הרצון והחשק לעבור ולהיות מנוי בחברת הוט "נטש" אותי. ראו הוזהרתם.
רפאל | 10.01.17
1.
זה הזמן לעבור לשירות של סלקום
למי שלא עשה את זה עדיין, ממליץ לכם לעבור לשירות של סלקום TV. השירות של סלקום TV אמנם לא מכיל את כל התכנים כמו של HOT ו - YES, אבל התכנים הם בהחלט מספקים, השירות הרבה יותר נוח, יעיל, זול והגיוני לצרכני טלויזיה\אינטרנט\טלפון. זמני התגובה של הממירים הרבה יותר מהירים והממשק משתמש הרבה יותר נוח. תכני VOD של סלקום פתוחים כולם (ללא תשלום מיוחד)
לקוח מרוצה | 09.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת