אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוא רכש את גולן טלקום ולא נשאר חייב: הכירו את גרשון זלקינד - טייקון ללא חוב

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
עסקת הרכישה של גולן
דווקא מצביעה על חברה עם מקורות כספיים מאד מוגבלים. מנעו מסלקום לרכוש את גולן אז היא הנושה של הרוכש החדש ? נשמע מאד מסריח. נראה אם משרד התקשורת יחייב את אלקטרה להעמיד תשתית פיזית של אנטנות כמו שחייבו את גולן. אם אלקטרה לא מצליחה להתמודד עם השקעה של 350 מליון בכוחות עצמה מאיפה בדיוק היא תקים תשתית ?
אאא | 11.01.17
19.
למספר 15- חנפן של דויטשר
יש הבדל בין יזם למנהל. הרוב המוחלט של המנהלים לא יכולים להיות יזמים או עצמאיים. ברור שמפלצת כמו אלקטרה צריכה איזה פינצ'ר שינבח על כולם ויכוון את התנועה. אם אפשר היה לעשות ניסוי ולתת למנכלים שכירונים להקים עסק מאפס... כולם היו פושטים את הרגל תוך יומיים.
עצמאי בשטח | 11.01.17
9.
אם כל החברות היו מתנהלות ככ
היה טוב.. אחריות תשומת לב למאזן כספי וצמחיה. למגיב 1 - המחיר של גולן לא נחשב יקר והוא מביא איתו הרבה לקוחות. לקוחות שאולי לא משלמים הרבה על הסלולר אבל עכשיו יגיעו לחניות של מחסני חשמל / שקם אלקטריק עבור שירות ושם ימכרו להם מכשירי סוני (פרימיום) או וואווי (זול) וככה יגדילו את קהל הלקוחות של כל החנויות והמתוגים שלהם - אם זה יצא לפעול, חבל על הזמן..
יובל | 11.01.17
7.
הבדל בין יזם למנהל כמו דויטשר
תמוה שמנהלים שכירונים כמו איתמר דויטשר ואברהם מוסלר מקבלים קרדיט על חזון שהקימו בעלי מניות יזמים כמו זלקינד ונתן חץ. כנראה שהיזמים מעדיפים להישאר מאחורי הצללים ולתת לשכירונים להיות בקדמת הבמה. כאחד שיצא לו לעבוד מול בעלי ומול השכירונים ניתן לראות את ההבדל הברור בקווי האופי ובעיקר ביכולות. מנהלים שכירונים יודעים לתפעל משהו שכבר פועל מעצמו שסביר להניח שגם קוף היה יכול לנהל. בגלל זה לא ברור איך בעלי המניות מוכנים לשלם משכורות עתק כאלה למנהלים השכירונים שלהם. חוץ ממקרים של מנהלים שבאו מהרגולציה
מפרגן | 11.01.17
6.
אין הברכה מצויה אלא בדבר הסמוי מן העין
האבא היה חכם שנמנע מחשיפה תקשורתית. בישראל במיוחד יש לאנשים עין צרה וכתבה כזו לא תיטיב עם משפחת זלקינד. גם ראינו שקניית עיתונים וחברות תקשורת עם כל ההייפ מסביב מסבה כמעט תמיד נזקים לקונים (ע"ע דנקנר, בן דב, נמרודי). לפי דעתי הרבה טוב לא יבוא למשפחת זלקינד מעסקה זו.
דוד | 11.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת