אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא רק קוסמטי: חוק השקיות עושה את דרכו לרשתות הפארם

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
מספר 7: אתה צודק, וחבל שהמחוקק לא חשב עד הסוף.
אף אחד לא עשה את החשבון שבשביל שאנשים לא יקנו שקיות אשפה אנשים צריכים לקנות טוחני אשפה, ולהעמיס על מתקני התפלת המים ומערכת הביוב. באופן אישי, לא קניתי שקיות אשפה (כאילו בגליל) לפחות עשר שנים. אני אוסף הכל לשקיות שקיבלתי בחנויות (משקיות גופיה ועד שקיות של חנויות ספרים), וזורק לפח. עכשיו אני אצטרך לקנות.
יובל, תל אביב | 11.01.17
19.
חוק לפגיעה בסביבה ובכיס של הציבור
במקום שקיות מתכלות, מכריחים להיפך שקיות עבות שעכשיו יפגעו עוד יותר בסביבה. אנשים רבים פשוט לא יכולים להשתמש ברב פעמי כי אין להם רכב, והם לא יסחבו כל היום בעבודה עם ערמת שקיות רק אם הם במקרה ירצו לעשות קניות בערב. בנוסף משתמשים אולי בפחות שקיות, אבל קונים אותם מחדש בשביל להשתמש למה שהשתמשו עד היום, כמו זבל ונשיאת דברים. אז גם יותר עבה, וגם יותר שקיות ויותר נזק לסביבה. ולכיס של האנשים. איך לא חשבו על שקיות מתכלות?! חוק דבילי שלא יאמן.
במבוק | 11.01.17
15.
כרגיל במחוזותינו...
קודם כל מחוקקים חוק ורק אחר כך חושבים איך אפשר ליישם אותו....זה היה ברור לגמרי שאחרי יומיים של חלוקת שקיות רב פעמיות "פתאום" נגמר המלאי....וכמובן שכל צד מאשים את הצד השני...במדינת החלם לא יכול להיות שתהליך יתחיל ויגמר כמו שצריך, זה פשוט לא אופייני לנו...
אחד העם | 11.01.17
10.
מגיבים בלי הבנה מינימלית בנושא
ל-1 תוספת חומר אורגני (מטוחני אשפה) למערכת הביוב היא בעיה קשה. כבר היום לא מתגברים על כמויות הבוצה שנותרות אחרי טיהור מי השופכין. יש להפריד את האשפה הרטובה לפחים נפרדים לייצור קומפוסט ו/או אנרגיה. למתנגדים לשקיות רב פעמיות - כבר שנים משתמשת בסלים. רק לעשות סוויץ' מחשבתי. כל מה שצריך זה קצת לימוד הנושא. ולסיום - 10 אג' לשקית לא יפתרו את הבעיה. בממשלה יושבים אנשים שאינם מבינים בנושא אבל חושבים עצמם לגאונים...פחות מחצי שקל לא יהיה אפקטיבי.
שרה | 11.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת