אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דיווח: סורוס הפסיד מיליארד דולר מהראלי בשוק המניות אחרי בחירת דונלד טראמפ

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
גיבורי מקלדת.
מה אתם יודעים על סורוס ? מישהו מהמגיבים קרא אי פעם את ספרו, "החברה הפתוחה בסכנה"? מעשיו של סורוס לא גלויים לעיני כל בעניין קשריו עם הקהילה היהודית בכלל ועם מדינת ישראל בפרט. זה מזכיר לי את השמחה המתועבת של חלק מהישראלים עם מותו של העיתונאי בוב סיימון זכרון צדיק לברכה שאהב את ישראל בכל לבבו ובדרכו הסמויה והחכמה. אל תשפטו את ג'ורג' כי אתם באמת לא יודעים כלום עליו. ג'ורג' הוא יחיד בדורו, הוא יהודי ומכאן מגיעה השנאה כלפיו.
חיים | 13.01.17
16.
סורוס צריך להיכנס לכלא!
ישנם די מספיק הוכחות חד משמעיות המראות שתחת חסותו מתפרסמות מודעות הקוראות לגיוס המוני של מפגינים נגד טראמפ ולמען הארגון האנטי לבן "חיים שחורים חשובים" בתמורה לתשלום סמלי. ההפגנות הללו גורמות לנזק עצום ברחובות מה שרק מחמיר את המצב הכלכלי של ארה"ב כי לאחר מכן צריך להוציא כספים כדי לתקן את הבלגן הזה.
איתן | 12.01.17
15.
אין שמחה כמו שמחה לאיד
ובנפול רשעים- רינה. סורוס עשה ליהודים בכלל ולישראל בכלל יותר נזק מכל יהודי אחר שחי כיום; הוא משמש השראה למיטב האנטישמים שמציגים אותו בתור הוכחה לכך שיהודים משתלטים על העולם. סורוס הוא גם ממובילי קרנות הגידור שלא ברור עד היום איך הפשע הזה חוקי; הוא הוביל מיליונים במערב לאבד את עבודתם; הוא תומך ומממן הגירה של נכשלי ופושעי העולם השלישי שנוהרים למערב; הוא תומך ומממן את הגרועים שבארגוני "זכויות אדם" שיעשו הכל על מנת להאשים את יוצאים אירופה בכל תחלואי העולם; הוא מממן הפוליטיקאים הנבזה ביותר במערב.
גיל | 12.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת