אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חוזרת על טעויות עבר: המלך של ברגר קינג נותר עירום

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
אמריקאי שרוכש ארוחה ב$5-כמו ישראלי שרוכש ב10שח
כי עובד מסכן של מקדונלדס מרויח 15 לכל שעה של עבודה. ז"א - 20דקות של עבודה של עובד מקדונלדס = ארוחה משביעה. בישראל - שכר מינימום לשעה הוא 25שח ! וארוחה עולה 45שח . זא הוא עובד שעתיים כדי להרויח ארוחה!! הבנתם ? אמריקאי עובד 20 דק ישראלי עובד 120 דק אם עורכי העיתונים המכובדים היו מכניסים את הנושא הזה (שעות עבודה בשכר מינימום / חציוני ) אז מחאה חברתית היתה מתרחשת כל שנה .. והנושא לא היה יורד מסדר היום. אבל העורכים - עייפים.. והציבור מטומטם ..
דג | 15.01.17
24.
האמת שהמבורגרים זה פסה..צריך אוכל בריאותי
אני יודע מארה"ב (ולא יודע אם זה ככה בארץ) שההבדל הוא שבורגר קינג צולה את ההמבורגרים באש (מסוע עובר באש) ומקדולנד מטגנת במחבת. לכן ההמבורגרים שלהם טעימים יותר. אבל האמת כבר שנים שלא נכנס לאכול המבורגרים..פעם אחת לפני שנתיים עם הבת...כי היא רצתה.
הוופר שלהם מצויין | 15.01.17
16.
מיתוג מוזר ומוטעה
לפחות כאן באמריקה בורגרים כמו מקד' וב.ק. ממותגים כמזון זול להמונים. משהו שחוטפים כשאין זמן או כסף לארוחה נורמלית. אפשר להזמין ארוחה ליחיד דרך הדרייב אין בפחות מעשרה דולר. בדרך כלל 6-7 דולר ולפעמים יש להם מבצעים (כרגע יש להם המבורגר וצ'יפס קטן ב-2.5 דולר). אפילו בשוויץ היקרה להחריד בורגר קינג עולה כעשרה פרנק - פחות מארבעים שקל. מי שמנסה למתג מזון מהיר עטוף בנייר כמוצר יוקרה דינו להיכשל.
פראבדה | 15.01.17
14.
מלחמות הבורגרים
מקדונלדס' בישראל מצליחה בזכות ארוחות הילדים והצעצועים לעומת ארה"ב שם המחיר קובע. השכירות בישראל והכשרות מקפיצים את המחיר, מדד הביג מק כדוגמה, ולכן הקציצה הישראלית הגדולה בעולם. בניגוד למקדונלדס' בורגר קינג לא מתאימה את התפריט לשוק המקומי ונשארת עם אותם קציצות ולחמניות. אין שום יתרון תחרותי לבורגר קינג בישראל ברמת המחירים שהם חייבים לקחת כדי לשרוד.
דודי | 15.01.17
8.
מחירים גבוהים וכשרות, למה שמישהו יאכל שם?
סניף דיזינגוף סנטר, מעוז החילוניות בישראל כשר - מישהו שם לא עשה שיעורי בית. והמחיר, אוי המחיר - אפשר לחשוב שמדובר במסעדה. אם יש לי את האופציה לשלם את אותו המחיר על ארוחה בעד העצם אקספרס או מקדונלדס / בורגרקינג, אין בכלל שאלה במה אבחר. פשע שגובים על ארוחה במסעדות פאסט פוד יותר מ-30 ש"ח.
רון | 15.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת