אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפרקליטות: סגנית יו"ר מקאן אריקסון הודתה שהשתמשה במידע פנים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
עיקרון ההרתעה לבדו מספיק כדי להאשים אותה בפלילים
בהיותה מספר 2 באחת החברות הכי ידועות במשק ובהתחשב בכך כי ידעה שמדובר במסחר אסור בעקבות מידע פנים אין מנוס ולהגיש תביעה פלילית ולו רק על מנת להרתיע אחרים שיעמדו במצב דומה ,היא בהחלט ראויה לעונש בגין עבירה פלילית אותה ביצעה. אחיה צריך לעמוד איתה לדין פלילי על הדחה לביצוע עבירה ,לא רק שסיפר לה על המידע אלא גם הפציר בה לרכוש מניות ובכך ביצע הדחה לעבירה ומבחינתי מעשיו היו חמורים עוד יותר.
אזרח | 15.01.17
5.
חוק האכיפה המנהלי בא להוריד את העומס מבתי המשפט.
חוקקו את החוק המאפשר אכיפה מנהלית המאפשר מסלול מהיר שבו הפרקליטות אינה צריכה להוכיח "כוונה" לביצוע עבירה בהקשר הפלילי. במקרה הזה, אם בוצעה עבירה אחת בלבד ולא עבירה מתמשכת על ידי מי שזו העבירה הראשונה שלו ואם אכן הרווח מביצוע העבירה הוא קטן, יש סכוי גדול למדי שאכן יחליטו על העברת התיק לאכיפה מנהלית. שם ייחתם הסכם טיעון שבו יוטל קנס. אפשר לראות שמקרה זה אינו חמור ממקרים אחרים שבהם הנושא הועבר לאכיפה מנהלית.
רונן | 15.01.17
3.
מרכז
אין צל של ספק שמדובר ברף פלילי לכל דבר המחייב העמדה לדין פלילי ולא שום וריאציה מקומבנת אחרת! בכל פרמטר זה עומד ברף הפלילי. "רק 20 אלף שקלים".. שכחו עורכי דינה לציין שמדובר ברווח של 35% על ההשקעה.. בכל צומת בכל הסיפור הזה המסקנה ברורה ועליה לשלם את המחיר. אגב, מעשה שטות של פיתוי של רגע ככל הנראה אבל מצביע על דרך קלוקלת.
רן | 15.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת