אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אובמה לא ידע לשווק את הישגיו"

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
חיה בסרט דמיוני- הכל קשקוש-אובמה לא רצה מימוש
אובמה לא ידע לשווק את עצמוורעיונותיו? ידע גם ידע אלא שהוא לא היה עמונין להגיע לצד המעשי הוא איש של רעיונות עכשיו בא איש של מעשים רעיונות נשארים לנצח לא מומשים וגם ללא כשלון מעשים גם נכשלים וגם מצליחים עם הערבים דיבר עם ביבי דיבר עם הסינים דיבר וזהו
ברבאבא | 17.01.17
28.
רק כשלונות ודי לשקרים-היד הארוכה של סורו
כל הדמוקרטים (פעם הייתי כלולה) הם השלוחה של סורו הקומוניסט והאנרקסיסט; אכן אביך היה תובע כללי טוב ולא מושחת כמו דודך, הנשיא קנדי (חשוב לקרוא היסטוריה ולהבין) ששנא את מדינת היהודים שרה פיילין הדמוקרטים והתקשורת הרסו. אם היתה דמוקרטית היא היתה מוערכת ומועדפת. שוב מראיינים שמאלניים ושקרנים- הגיע הזמן לראיין קונסרבטיבים אוהבי מדינת ישראל ותושביה.
ג'ודי קריק  | 17.01.17
24.
את בטוחה שזו הסיבה להפסד???? כי היא אישה?
אין לך משהו יותר אחוז מציאות מזה?? אולי ההפסד נובע מהכישלון שלה כאדם ופוליטיקאית? בתפיסת העולם שבעייתית לתקופה??? עם כשלונות, ותיק מלא בצרעות כלכליות?? אולי בגלל שהיא ממשיכת דרכו של הנשיא הכושל ever??? אבל למה לאמץ תא מוחי? בואי נגיד שזה בגלל שהיא אישה. אז לידיעתך, היא בושה לנשים!!!
רגוזה | 17.01.17
8.
אין קשר! מי שעבד נכון - ניצח.
הטיעון לגבי שוביניזם ממש לא נכון! קלינטון הפסידה, פשוט כי היא לא עבדה נכון: בזבזה את המאמצים שלה על מרכזים עירוניים, כאשר ממילא רוב האלקטורים מגיעים מהספר. טראמפ בדק והבין שאין טעם מבחינתו להשקיע את משאביו המוגבלים בערים אז הוא הלך על הספר. ולכן הוא ניצח.
בצדק. | 16.01.17
4.
שקר. הילרי הרי קיבלה יותר קולות מטראמפ.
אבל מה שיותר חשוב - האמריקאים שבחרו בטראמפ פשוט התנגדו לאג'נדה הפוליטית המחורבנת של הילרי, אותה אג'נדה שמאפשרת חדירת צונאמי מוסלמי והרס המערב. שום קשר להיותה אישה. אם מישהי כמו גולדה הייתה מתמודדת... הייתה לוקחת.
אבל מה שיותר חשוב - | 16.01.17
2.
מפורסמים כמו סורוס?
או מנוולים כמו סורוס שרוצה להרוס את ארה״ב ובעיקר את ישראל. טראמפ הוא הדבר הכי טוב שקרה לארה״ב אחרי שמונה שנים נוראות של אובמה. הוא גרם בכוונה לעליית דעאש ולפלישה האיסלמית לאירופה. הוא החליש את צבא ארה״ב ופחד מהתערבות בסוריה. אובמה גרם להחרפת הגזענות בארה״ב ולקיטוב ביחסי הגזעים, כולל רצח שוטרים. תכנית אובמה-קר תבוטל מיד ע״י טראמפ, אין סבה שמי שעובד יממן אשה שחורה חד-הורית שיושבת בבית עם 6 ילדים מ 5 גברים.
רוני | 16.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת