אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התנגדות גורפת בקרב חברי הכנסת למאגר ביומטרי שכולל טביעות אצבע

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
המאגר מיותר ומסוכן ביותר! (וגם תגובה ל- 1)
ארגוני טרור, מדינות וארגוני פשע ינסו לשים את ידם על מאגר של כל הישראלים היהודים (לעומת מאגרים ביומטרים בהם אין את השיוך הזה). פריצה למאגר מאפשרת גם ש י נ ו י נ ת ו נ י ם (!!) בסתר. אם נחטף מטוס או נחת נחיתת חירום במדינה עויינת, ההשלכות הרות אסון. והכי חשוב: אין בעיה לייצר תעודות חכמות ואפילו ביומטריות ללא הצורך בשמירת מאגר הנתונים הביומטרי. אז למה צריך את כל זה??? קראתי ודיברתי עם מומחים לאבטחת מידע ואף אחד לא הבין מה היתרון של קיום מאגר לעומת תעודות חכמות ואף ביומטריות ללא מאגר.
מאוד מודאג | 17.01.17
2.
ל-1
ל-1, מבחינתי שנהיה במאגר הסיני (אלו שנוסעים לסין) - זה לא אותו דבר כמו שלרשויות הישראליות יש מידע כה אינטימי על כלל אזרחי ישראל. לא צריך להרוג זבוב (הרכשה כפולה) עם פיל. גם 99.9 אחוז מאזרחי ישראל אינם טרוריסטים ולא צריך להגביל את חירותם בצורה כזו (המאגר מאפשר לממשלות לרגל אחר אזרחיהן ביתר קלות, מחר יעצרו מישהו שהופיע במסכים על הפגנה שלשלטון לא נוח איתה)
שי | 17.01.17
1.
חברי הכנסת צבועים!
כולם בלי יוצאים מן הכלל מבקרים מידי פעם בארצות הברית ולכן טביעת האצבע שלהם נמצאת במאגר האמריקאי. הם שם פודלים לא מסוגלים להתנגד אחרת לא יוכנסו לארצות הברית. אבל בארץ הם גיבורים גדולים. שוכחים את הבעיות הביטחוניות שלנו. בנוסף טביעת האצבע של חיילי צהל נמצאים במאגר צהל. אז מי לא נמצא במאגר משתמטים, חרדים, נכים וערבים.
דודי | 17.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת