אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המשטרה: "לזמן את שטיינמץ לעדות על היקף נכסיו"

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
תגובה ל-2
את צודקת לגמרי עד שלא יתברר מעבר לכל ספק האם הסיגר של ביבי עלה 30 ש"ח או 200 ש"ח והאם מותר היה לו לקבל את הסיגר הזה מחבר, צריך לתת לאדם החשוד בגניבת 5 מיליארד דולר להסתובב חופשי ואסור לחקור אותו. אכן הגיון משפטי, מוסרי וכלכלי מוצקים. סינדרום שנאת ביבי מכה שוב וגורם לאנשים להיות אידיוטים ועוד להתגאות בזה...
יקי | 20.01.17
44.
מדינת אוכלת יושביה ושונאת עשירייה
מספיק עם השנאה, כן יש אנשים מוצלחים יותר מכם, מרווחים יותר מכם ויפים יותר מכם אין מה לעשות ככה זה יהיה וככה זה ישאר, אז חבל על כל האנרגיות המבוזבזות על שנאת חינם . טוב לו האדם במשפחתו וסביבתו ואל לו להתסכל בגינתו של שכינו גם עם עשיר הוא.
המשיח | 19.01.17
43.
למגיב מס' 26,
ישנם אנשים עם ערכים ומוסר שמחליאה אותם ההתנהלות של "הספר" שטיינמץ, שגייס את החסכונות ואת הפנסיות של אנשים שעמלו קשה להשיגם, ולא עלה בדעתו שמוסרית לפחות מחובתו לפצותם, מוסרית וערכית זה גזל לכל דבר וענין, גם אם חוקי סדום אומרים אחרת. ההתנהלות הזאת מחליאה ומגעילה אותם. לא עלוב נפש, אנשים אינם מזילים ריר, הם רק מקבלים בחילה מטיפוסים חסרי מוסר ומאלה שמלחכים את פינכתם, בתקוה לקבל עצם, ממושא הליקוק. ובאשר לתענוג שיש לך, אני מאחל לך שזה יהיה התענוג היחיד שתחווה אי פעם בחייך העלובים
ברוך | 19.01.17
36.
רק...
נותר לברר מי קיבל שלמונים כדי להפסיק החיפוש ! נראה ששטיינמץ "עבד" על השוטרים המטומטמים. עניין השמאות הוא תירוץ סתמי ולא רלוונטי. מן הסתם שטיינמץ חשש מגילוי מסמכים ושאר ראיות שהיו מסבכים אותו מעל ראשו בפלילים חמורים! עכשיו רק נותר לברר מי מהשוטרים גם הוא בעצם.. עבריין !
ג. | 19.01.17
35.
איך עושים עסקים באפריקה (והודו למשל)
למישהו כאן באמת נשרף הפיוז תניחו לבן אדם כל עוד הוא משלם את המיסים שהוא חייב. תזכירו לכולנו, מי הבעלים של התעשיה האווירית הצבאית, ורפאל? להעמיד את הבעלים למשפט ועכשיו! כמה שלמונים (חו"ח לא שוחד) שילמה התעשיה הצבאית בהודו? רפאל בסינגפור? והתעשיה האווירית באקוודור? מה מעדיפים פה במדינה שהסינים ישתלטו על כל המחצבים באפריקה? שהרוסים ימכרו אמצעי לחימה בהודו והאמריקאים ימכרו מטוסים לאקוודור? מתי יתחילו במדינה המדרדרת שלנו לטפל בעיקר במקום בטפל?
פזי | 19.01.17
31.
למגיב מס' 19 נראה לי שאתה אולי לא כסיל או פתי
אבל חסר מוסר, הגינות וערכים. על התנהלות שטיינמץ זה תעיד יותר מכל "התספורת" אותה ביצע למחזיקי האגחי"ם של חברת הנדל"ן שלו, מיליארדר, מרשה לעצמו מוסרית, לא לפצות אנשים שהשקיעו אצלו את חסכונותיהם ואת הפנסיות שלהם. אז אתה שמצדיקו, אינך טוב ממנו בכהוא זה. אני מאחל לך שתחווה חוויה דומה לנפגעי שטיינמץ, אולי אז תבין.
משה | 19.01.17
29.
בני צודק אסור לו להפקיד אפילו פרוטה
תענוג לראות אך כל היהודיים ומזילים ריר ובודקים כמה בני התעשר אבל אני גם בטוח שאף אחד בארץ לא היה לוקח סיכון ומוכן להשקיע במקום שאפילו לא מופיע על מפת העולם אבל זה הטבע שלנו ....כמה הוא הרוויח********* *****נראה אותכם לוקחים סיכון ו משקיעים עם חברת נובלNBL במיזם בים הקנדי אגב סבא תשובה נכנס שותף עם מנכל דלק לשעבר ב חלקה אחת בהצלחה לאמיצים
YL | 19.01.17
28.
איך אדם כזה מסתובב חופשי עדיין?!?!
איזה מסר זה מעביר לאזרחים? מה זה אומר על מערכת המשפט?מה זה אומר על המשטרה? מה זה אומר על ה"מחוברים"? מה זה אומר למשלם המיסים, האזרח הקטן? אגיד לכם מה זה אומר... סגירת חשבונות כמו פעם. רק כך חברה חולה יכולה להבריא את עצמה... ע"י ביטול כל הרעות החולות והנגעים הסרטניים שבתוכה... כמו אותו מליארדר מושחת.
בן גוריון | 19.01.17
24.
זאת נקמה של המתחרים אמריקאים שממסד ישראל מבצע.
שוחד באפריקה ועוד מדינות רבות מאוד זה דבר רגיל ביותר, ויש אפילו חברות ישראליות ,שזוכות במכרזים כי נתנו שוחד לשר הממונה אבל בעיתונות טוענים עד כמה הן היו טובות יותר ממשתתפי מכרז אחרים , אשר דורשות להכיר בשוחד זה כ"הוצאה מוכרת", אז למה לעשות את עצמם תמימים?!...
ישראל ישראלי | 19.01.17
21.
בסין, עבריני מוסר ומס מסוגו היו רואים כתת יורים.
וכך צריך להיות. אני קורה תגובות על רדיפה בשל ''קינאה עקב הצלחה''. אם זו תגובה מטעם, נניח. אך אם מתכוונים לכך, הרי שזו כסילות וטמטום. זה עידוד שחיתות שלטונית. מנהיגים של עמים עניים מרודים מוכרים את נכסי המדינה והעם תמורת שוחד כשעמם נמק ברעב. נכון, זה קורה בכל מקום בעולם, ויש להלחם בתופעה בכל מקום בעולם.
דה לה טורדה | 19.01.17
7.
אז מה? לא היו דברים מעולם? סתם כך חושדים בו?
קודם ביבי? תפסיקו להיות צבועים!בי? מה זה שייך? נמאס מכל המגינים על עברייני הון שחור והמגנים את מערכת החוק על כל שלוחותיה!! מעניין מי בדיוק הם אותם מגינים ולמה!!! אם אין לשטיינמץ מה להסתיר, שיחשוף!!! אה, הוא לא מוכן? נו טוב, כנראה שיש דברים בגו!!
אני | 19.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת