אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד הביטחון ישכור רכבי שטח יוקרתיים לצה"ל

55 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

49.
זה מה שאתם עושים עם המיסים שלי?
אני גימלאית שקצבתה, שהחל קבל בגיל 68, צמודה רק למדד כלומר מיום שיצאתי לפנסיה לא קבלתי שום תוספת. כלום. 12 חודשי קצבה שנשחקת מחודש לחודש. אלא מה, הקצבה שלי היא קצת גבוהה מהממוצע אז אני משלמת מס הכנסה , אמנם קטן, אבל אני משלמת מס הכנסה על קצבה. ואז אתם באים ורוצים לקנות לעצמכם רכבים במחירים אסטרונומיים?! לא מספיק שאתם יוצאים לפנסיה 25 שנים לפני.
דניאלה | 24.01.17
45.
למה צריך להיות אכפת לנו כמה ילדים יש לקצין?
אם הוא בחר להביא 5 ילדים, שיממן את זה בעצמו. האם אני בתור שכיר יכול ללכת למעסיק שלי ולדרוש משכורת גבוהה יותר או יותר תנאים בגלל שיש לי יותר ילדים מעובד אחר? גם אם יש לי ליסינג, הוא יגיד לי שאני מוזמן לקחת גם לימוזינה כל זמן שאשלם את מלוא העלות עליה.
דן | 24.01.17
43.
עוד סיבה למה...
הילדים שלי לא יעשו צבא, אתם שואלים מה קשור? אני עונה קשור, אנחנו נחנקים תחת עול המסים, ואלה קונים מכוניות באלפי שקלים, ולמה לא? הרי ראש הממשלה " הזמין" ארמון, מכוניות, מטוס, זה שגם הם יהנו, כי צריך " קולות" לליכוד, שיממן את הצבא. מחכה ליום שאני לא אגור פה. בושה.
יגאל | 24.01.17
39.
רסר
יאללה בלאגן..תנו בראש על חשבון האזרח האומלל..העיקר 18K תקציבית...והגישור בכלל חגיגה...אא וגם דירות להשקאה..ותודה לשמוקר יעלון אא גם לביבי קינג שהביאו פרזיטים כמותי ושכמותי עד הלום!!! ועכשיו כולם יחד בריצה קלה חזרה לעבודה כדי לשלם לי את הפנסיה התקציבית.... רסר יפרח ממליץ על פנסיה תקציבית על חשבון אזרחים אומללים!!!
יפרח | 24.01.17
34.
העיקר לייקר שווי רכב לטכנאים ועובדי שירות
כי להירשנזון כאב הלב שיש כאלה שיש להם אוטו ממקום עבודה ואלה שאין. הוא לא חשב לרגע שיש טכנאי מעליות למשל כמוני שנוסעים בטנדר עם כלי עבודה בדרך לתקן מעלית , שחס וחלילה שאני לא יגיע עם הטנדר לעבודה כי זה נחשב רכב צמוד אין בעיה בזמן תקלה , אני מגיע באוטובוס למקום עבודה , ונוסע עם הטנדר ממקום העבודה לתקלה גם אם זה אדם שתקוע במעלית , הוא יאלץ לחכות כי הירשנזון קבע שזו הטבת מס.
גלעד | 24.01.17
8.
מרכין את ראשי בבושה
זקנים במסדרונות בתי החולים. אין נגישות עבור נכים במסדות ציבוריים. 33+תלמידים בכיתה. תשתיות הכבישים רעועות. התחבורה הציבורית ראויה למדינת עולם שלישי. שרת הספורט והתרבות היא הגב' מירי רגב. כנראה שבאמת הכל דבש מתוק במדינת ישראל. אחרת אין לי הסבר הגיוני לכך שאנשי הקבע מדושני העונג ומגודלי הכרס יזכו גם ברכבי שטח ("ג'יפ" כלשון המוטעית של הכתבה) על חשבון משלם המיסים. ולבושת מדינת ישראל.
א.ט. | 24.01.17
3.
למה לצבא לא מגיע הנחה במיסים
החלטתם שצריך רכב כזה כי יש לזה הצדקה סבבה . אז למה המדינה לא יודעת לוותר על מיסי רכב לצבא ? מה ההיגיון פה ? אשמח אם יסבירו לי את זה פעם אחת ? - מקווה שלא עשיתי טעויות כתיב שלא יתחילו להגיד לי שאני ערבי , או שאני בכלל לא מבין כי אני חסר השכלה רואים לפי הטעויות מעניין מי בכלל קורא את התגובה הזו אולי רק ריקי מחדרה ומה לריקי ולעניין הזה והנה חשפתי שאני אליטיסת ( מותר לי זה בלועזית) ואולי אני בכלל גזעני כי ריקי זה שם של מזרחיים - לא ?
אבי | 24.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת