אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראש עיריית גבעתיים: "הרעיון לעשות תמ"א 38 שתתאים לכל המדינה הוא טמטום"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
‏ומה עם מלחמה ?
‏אני תושב גבעתיים כ-30 שנה במלחמת המפרץ שנפלו טילים בתל אביב בגבעתיים לא היו מקלטים נאלצנו עם שלושה ילדים לרוץ ברחובות גבעתיים ‏על פי חוק אפשר להוסיף שני מקומות על הבניין הקיים ‏בלי חניות ‏במקום שלראש העיר יתן אישור לעוד קומה ונקבל חניון תת קרקעי ובנין חדש ויפה לראש העיר שלנו ‏כואב ‏שמישהו מרוויח צר עין נפגש בבחירות
אופיר | 02.05.17
15.
הרשויות לא באמת רוצות תמא
למראית עין, המדינה דוחפת להתחדשות עירונית. בגלל הזכויות המעטות שאינן מייצרות ריווחיות ליזמים בפינוי בינוי, נותרה תמא/1 הפתרון הכמעט בלעדי לרוב הבניינים. במקום לפרוש שטיח אדום ליזמים ולהקל עליהם במסלול ירוק ומועדף, מערימות הרשויות קשיים על בסיס יומי. התחושה שלי כיזם היא, שאנו היזמים, מגיעים לגורמים ברשות כסוג של פושעים, נצלנים, אשר אמורים להתנצל ולהצדיק את רצונם לפתח, לבנות ולחדש. הרשויות לא באמת מעוניינות בהתחדשות עירונית. עוד תושבים לעיר, אינם כלכליים כמשרדים ותעשיה.
טל | 24.01.17
13.
עוד דוגמא לכשלון של ממשלת ישראל
ממשלת ישראל משליכה מעצמה כל אחריות לכשלון שהיא עצמה יצרה. היא זורקת את האחריות על ראשי העיר למרות שהם לא קבעו את חוקי המשחק. ראשי העיר מתקוממים ובצדק על הסיטואציה שהוכנסו אליה והתושבים במקום ללכת לאחראית האמיתית באים בתלונות לכתובת הלא נכונה. במלחמה הבאה תדעו מי אשם בישיבה שלכם במקלט 4-5 שעות ביום.
צחי | 24.01.17
6.
התחדשות עירונית באמת?
כאשר לוקחים רחוב שבו בניינים בני ארבע קומות ומחליפים אותם בבניינים רבי קומות עד 30 ויותר ומ300 משפחות מכניסים לאותה קרקע 1000 משפחות זה לא התחדשות זה הרס. ומה בינתיים קורה לתושבים?לאן עליהם ללכת? איך עליהם לשנות את חייהם? אנשים מבוגרים..... באמת . זה רק אמצעי לגביית ארנונה גבוהה יותר במחיר של שירותים גרועים בהרבה!!!!!!!!!
תושב גבעתיים  | 24.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת