אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המיליונים שעברו גילוי מרצון לא יכולים להיכנס לישראל

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
עומר מילמן.על מי אתה עוד בעיניים.
"שלמו מס על זה".באמת.אולי קוראים לזה כופר?כופר שנמוך עשרות מונים מהמס שכביכול שילמו שלא מרצון אלא בזכות אנשים כמו אותו צרפתי שגנב את מסמכי הבנק השווצרי ומסרם ללא תמורה לאוצר הצרפתי שהציע לממשלת ישראל חשיפה דו צדדית שסורבה.זה המצב האבסורדי ולא למה שאתה מתכוון. "כספים ממלחמת העולם הממשלתי". באמת?אני מבין שאחרי משפט כזה יש פצצה מתקתקת.אולי תרחיב למען הגילוי הנאות והשקיפות מה בדיוק מקור הכספים האלה?
אבי | 29.01.17
5.
המס בגילוי גבוה !
יש אזרחים שמשלמים 10% על ההון, יש 15%, יש גם 25% ויש גם 40% !! אין שום אחידות במיסוי ואחכ אי אפשר להשתמש בכסף. גם המס הממוצע הוא ״טעות אופטית״ כי עוד לא סיימו לטפל בכל תיקי הגילוי - זה יהיה בעוד שנה לפחות ואז המס של הרשות יהיה הרבה יותר גבוה מה מיליארד שמפורסם עכשיו
מגלה מרצון | 26.01.17
3.
האם הכתב תומך במעלימי הון?
מזמן לא נתקלתי בכתבה כמו זאת שעולה ממנה ריח חריף של הגנה על מלביני הון שחור. מי שהוריו החביאו כסף במהלך מלחמת העולם ירש זאת כחוק והבנק בחו'ל שחתום גם הוא על אמנת איסור הלבנת הון לא הסתפק בצו ירושה. מספרם של אלה איננו גבוה והם אינם הבעייה אלא עבריינים וטרוריסטים. דומה הדבר לדרישת תשלום מס מסוחר סמים. הוא עבר שתי עבירות: סחר בסמים וגם העלים מס. אפילו יסכים לשלם מס הכנסה זה לא ינקה אותו מהעבירה המקורית.
זרחי | 26.01.17
2.
ברור שבתהליך ההלבנה יהיו תקלות, אז מה. טוב שכך .
שלא היו מעלימים מלכתחילה אז לא היו בעיות כעת . אל דאגה , יפתרו את זה . מה שיפה זה שהמסכנים הללו מתבכיינים על כך שאין באפשרותם לשלם את המס. כסף לטישיו לדמעות יש ? יופי . ומה שיפה עוד יותר זה שישר שולפים את הטיעון ההסטורי המסכנות האולטימטיבית : כספים שמקורם בתקופת מלחמת העולם . לא תורם לכלום הטיעון הזה רק מאיר את הרמה המוסרית .
GUY | 26.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת