אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נשיא בריה"מ לשעבר גורבצ'וב: "העולם מתכונן למלחמה"

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
לדעתי ולא רק ...גורבצוב הוא הדמות המשפיעה ביותר
על העולם במחצית השניה של המאה העשרים יתכן שלא התכוון ללכת כל כך מהר אבל...הגלסנוסט והפרסטרוייקה...סיימו את המלחמה הקרה והובילו את העולם לעידן של תקווה....שקצת השפילה מבטה וכוונה במאה העשרים ואחת...בעזרת פוטין וגם טראמפ וקצת גם ביבי. נקווה לשוב לימי התקווה שהביא גורבצוב.
צחיק פרוכטר | 22.01.20
18.
רגע רגע...
איך יאכפו את החוק של אי פתיחה במלחמה? מי יאכוף את החוק? צבאות? אההה... אז תהיה מלחמה כנגד אלו שפתחו במלחמה? אההה... ולמי ירשו להחזיק צבא? רק לאילו שיוכלו לאכוף את החוק? אז יהיו מלחומות נגד אלו שלא ירצו להתפרק מצבאן? אההה... רגע רגע... ומי סוחרות הנשק הגדולות בעולם?
המגרד בפדחת... | 20.02.17
13.
בוריס 8 צודק-בתנאי שהוא בוחר להסתכל על אחרים...
הכי נוח זה להפיל אשמה על אחרים במקום להסתכל איפה אנחנו (העולם המערבי) עשה וממשיך לעשות טעויות מה עשה העולם המערבי מאז הריגתו של בן לאדן בשביל שאחרים לא יעלו במקומו, מה עשה העולם המערבי עם בעיית העוני המלחמות והשחיתות באפריקה שמביאה מיליוני פליטים לאירופה, כלום כי זה "צרות של אחרים"- עד שזה בא אלייך- כאשר ארה"ב לא קיבלה בשואה פליטים יהודים צעקנו אנטישמיות וכיום ישראל לא מקבלת פליטים כי הם "סרטן בגוף האומה שלנו" ו"מביאים מחלות", אז בוריס איפה אנחנו לא בסדר?
גדי | 02.02.17
3.
גורבצ'וב חביבי, הסר כל דאגה מלבך
את אשר צריך להיות, הוא אשר יהיה. כדור הארץ ימשיך להסתובב, עם מלחמות או בלי. קמארד גורבצ'וב, אין כל מלחמת עולם באופק, אך מירוץ החימוש יימשך בתוקף. כמובן שמלחמות בין מדינות יימשכו, כל פעם באזורים שונים בעולם. הסכסוכים האזוריים, הם אשר מונעים מלחמת עולם מקפת וגלובלית. וזאת מהטעם הרע, שהאנושות אוהבת לשחק במלחמות וקשה לה להיגמל מכך. לכל ידוע שמלחמת עולם לא באה בחשבון, מאחר ואין מנצחים או מנוצחים.
סמי | 29.01.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת