אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השכנים נאים: הדוגמנית רותם סלע ובעלה יזם הנדל"ן רוטר רכשו דירה במגדל הגימנסיה בת"א ב־15 מיליון שקל

130 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

126.
ל-87: מההורים. הכסף מההורים שלו מן הסתם.
לאנשים בגיל הזה אין הרבה כסף אבל כשההורים נותנים אז למה לא לקחת? העיקר היא תמיד מספרת כמה היא עובדת קשה (הבחורה מתעסקת בשטויות בטלוויזיה) ובוכה כמה שהיא עובדת קשה ובעלה "יזם הנדל"ן" כלומר מקבל מההורים ומשקיע בכסף של המשפחה. בטח לא השאירו גרוש לשאר האחים שלו.
ח | 05.02.17
124.
למה זה מסריח? כי אני קורע את התחת 10 שעות
(לא כולל שעה פקקים לכל כיוון) בשביל להביא הביתה 8 נטו. ויש לי בן שאני רואה בסופי שבוע, לא כי אני גרוש, אלא כי אני חוזר הביתה כשהוא כבר ישן או לקראת השינה. יש לי אח בהייטק, מכניס 10K יותר ממני בנטו, וגם הוא יכול רק לחלום על דירה כזאת. נכון לעכשיו אני משלם משכנתא בלי לראות את הסוף לעוד 20 שנים. וזה לדירה של שלושה חדרים 72 מטר. תמשיכו להוציא לנו את העיניים, אנחנו אולי נאכל את החרא שלכם ונשנא אתכם בשקט, הילדים שלנו כבר לא.
אמיר | 02.02.17
120.
זו לא היא שאמרה שלא תצא עם שכיר?
או מישהו שמרוויח פחות מאיזה סכום מאוד גדול בחודש? גם בראיון עם יונתן ריגר אמרה שהיא "חושבת" (לא אמרה "בטוחה") שאם בעלה היה "ממשפחה פחות עשירה" (לא אמרה "ענייה") "רוב הסיכויים" (לא אמרה "בטוח") שהיתה מתחתנת איתו. תמשיכו לממן את קסטרו והם ימשיכו לשים את הילדים בויצ"ו.
אני | 02.02.17
113.
בג"ץ - לבטל את החוק מיסוי על דירה שלישית!
איפה הצדק? הם ורבים נוספים נחשבים בעלי דירה אחת? אשר שוות ל 10-15 דירות? לקחת מס על דירות יוקרה!!!! פחלון, יכנס לך יותר כסף לקופת הבזבוזים של הממשלה. הרי זו המטרה לא? ולא פיתרון מצוקת הדיור. שווי הדירות של רוב בעלי 3 דירות, הם פחות מ 3-4 מליון שקלים.
ג | 02.02.17
109.
כ״כ רדוד, נובורישי וחסר מעוף...
לקנות דירה בסכום כזה במגדל פאר מאוכלס באוכלוסיה לא סופר איכותית... ובכלל, למה זה בכותרות הראשיות?! נראה שיש מי שחושב שלגור במגדל עם רותם סלע, סלבס אחרים ואנשי העולם התחתון זה שיא הסטייל - אז זהו, שממש לא - להיפך. חבל על הסכום שהוצאתם עליה כדי לקדם את הבניין...
ג | 01.02.17
106.
באמת בושה שילדיהם במעון ויצ"ו מסובסד.
לא ברור העניין הזה ויצו ונעמת לא נועדו להורים עשירים באות כל מיני אימהות שהן כאילו חד הוריות ונוסעות בג'יפ ומקבלות סיבסוד בויצו גם בצפון ת"א יש אנשים שמרוויחים שכר מינימום והם שם כי גרים בדירת ההורים והם רק מנסים לשרוד ואין להם כסף למעון פרטי ובאים המיליונרים האלה עם כל המיליונים שלהם ושמים ילדים בגנים מסובסדים ????????????? והתירוץ שלהם : כי יש פיקוח נו באמת, תשאלי במשרד התמ"ת כמה פעמים הפיקוח היה בגן שואף לאפס באמת הזוי.
מנסה לשרוד | 01.02.17
85.
דירת יוקרה
לי יש 3 דירות ששוות 3.5 מליון שי באית אני גר בשניה הבן שלי גר והשלישית היא של חדר בגבעתיים ואני משלם מס בגלל שר אוצר רשע ונבזה ואני גמלאי עם פנסיה של 5000 שיחו זוג שקנה דירה במחיר פי 5 ממחיר 3 הדירות שלי לא משלם היכן ההגינות של כחלון בושה וחרפה שהוא שר אוצר
משה | 01.02.17
53.
מהלך לא כלכלי בעליל??
מה הסיכוי שערך הדירה יעלה לעומת הסיכוי של שכנים עבריינים, סכסוך משפטי עם חברת הניהול, בלאי הבניין, והפיכתו לבניין בינוני אם לא סלאמס על ידי ה"שכנים" היקרים ע"ע דומרני, מולנר וחבריו... גם תמורת 100 אלף שקל לא הייתי רוצה לפגוש את פרצופם יום יום במעלית..
שפוי בעיר | 01.02.17
28.
מגדל הגימנסיה- לא משהו..
מגדל לא משהו - מיקום די גרוע; מאחורי המגדל שבט צופים, מצדדיו בית ספר תיכון וההסתדרות. אם לא די בכך יש גם הפגנות לפעמים והמון רעש וצפירות הואיל וחזית המגדל מול הכניסה להסתדרות. לקינוח יקבלו את העשן הנפלט מארובות המטבח של הסתדרות המורים. ולחשוב שבבנייה המחירים עמדו שם הרבה מתחת ל- 40,000 ש"ח למטר. אבל שיהיה בהצלחה ומזל טוב.
דיזינגוף | 01.02.17
21.
כל ההצלחות שלו בחיים בזכות ההורים
הכסף, רותם שבאה לכסף, העבודה שלו בתור יזם נדלן (אין לו קשר ליזם באופי שלו), רכישת הבית, כל אלו בזכות ואך ורק ההורים שלו שאכן הצליחו. צר לי שרותם לא רואה את זה כי ידוע שהאופי שלהם רחוק מזרח ממערב וביום שההורים שלו חלילה יקרסו או ילכו לעולם שכולו טוב, היא תשאר עם עודפי הכספים שיש בקופה אבל עם מישהו שהיא לא ממש מחבבת באופי שלה, ועם מישהו שלא יצליח להחזיק את העסק כי חסרים לו הכישורים. למען הסר ספק, אני חבר לשעבר של אריאל ומכיר אותו טוב, הדברים לא נרשמו מקנאה
מישקו | 01.02.17
11.
רשמתי "הפרכת מיתוסים על דירות" ונפלתי מהכסא
כמעט כל מה שהאמנתי בו על נדלן, ואני אחד שקורא הכל קבוע, היה שגוי, או מעוות. כמעט כל מה שהחברים שלי חושבים, שההורים שלי אומרים לי, הכל רחוק מאוד מהמציאות. שמחתי למצוא אתר שמוכיח כל טענה שלו בפירוט, עם דוגמאות גרפים ונתונים, ולא סתם זורק סיסמאות. האתר "הפרכת מיתוסים על דירות" לא מיועד לעשירים כמו בכתבה, אלא לאנשים כמוכם.
המלצה חמה | 01.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת