אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אביגדור ליברמן: חי בישראל ביתנו, חולם על הליכוד

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
ליברמן מוכיח שהוא יודע לשקר לציבור
כל אחד מבין היום: אם ליברמן שר ביטחון על אחד מאזרחי המדינה יכול להיות ראש ממשלה. האמת, אחרי הממשלה הזו הציבור מבין כי אין כל קשר בין הבטחות ועשייה בפועל. מכירים את התנהלות הפוליטיקאים, אך הפעם הגענו לדרגה הנמוכה ביותר בזלזול הכנסת והממשלה באזרחים.
ממשלת בושה וכשל | 02.02.17
40.
יאיר שמיר היה יו"ר גרוע בתע"א
בכל תקופת כהונתו הוא היה שקוע בעשיית יח"צ טוב לעצמו, וגם בקידום עסקיו האישיים דרך תפקידו בתע"א, ועל ידי התעא. בכלל לא התערב ולא פיקח במאומה על החברה. התע"א הצליחה יחסית באותה תקופה בזכות המנכל האסטרטיבי שהיה לה - ניסן. שום קשר בין ההצלחה לשמיר. להיפך. שמיר כפה על החברה להעסיק כל מיני יועצים מוזרים, ולהיכנס לכל מיני הרפתאות פיננסיות (השקעה בטורבינות רוח שנכשלה לחלוטין, עסקאות גידור מסוכנות במט"ח, ועוד ועוד). מי שיחפור בנתונים- יבין שהוא היה יו"ר גרוע!, מאוד!
הכל יחסי ציבור | 02.02.17
39.
שרון
לכל מי שתוהה וצוחק על דובריו של טראמפ שמדברים על עובדות אלטרנטיביות, עכשו אנחנו יודעים מאיפה זה בא. כתב שיש לו במה ממציא סיפור (במקרה זה על ליברמן) לא כותב שזאת השערה אישית דמיונית שלו ושזה יכול בהחלט להיות שקר מוחלט, ומדפיס את זה כאמת בעתון מכובד. עכשו אנחנו יודעים שטראמפ פשוט משתמש בהמצאות התקשורת נגדם.
נוח | 02.02.17
30.
למדינה הזאת מזמן כבר אין זכות קיום!
הימין בכלל ומנהיגיו כמו נתניהו וליברמן בפרט,חיסלו ממזמן את כל הערכים שהקימו ובנו את המדינה הזאת.במו ידיהם המלוכלכות הם יצרו כאן אוליגרכיה חזירית ואכזרית,העושקת את המעמד העובד,דורסת את החלשים ובוזזת את המדינה.הישראלים הם המטומטמים הכי גדולים בעולם שעדיין שולחים את עצמם ואת ילדיהם לצבא האוליגרכיה החזירית שדופקת אותם עד העצם.
ציוני בדם | 02.02.17
16.
גיבוב של שטויות
מי את בכלל נעמה סיקולר שתקבעי אם יאיר שמיר היה יו"ר טוב לתעשיה אווירית וביצע את תפקידו בהצלחה? האם ראית את הדוחו"ת הכספיים לפני כהונתו ולאחריה? האם דיברת עם אנשי מפתח בתעשיה האווירית שמכירים את פועלו? על סמך מה את קובעת שהוא לא מילא בהצלחה את תפקידו, בעוד שכל הנתונים מראים שהוא הצליח להבריא את התעשיה האווירית שלפני כהונתו היתה בקשיים חמורים? ליאיר שמיר יש רקורד מוכח של עשיה מוצלחת, ואם את חושבת אחרת עלייך לבסס את הדברים על עובדות ולא על הערכה פופוליסטית שאין בה שמץ של אמת
יהושע | 02.02.17
10.
חבל
חבל שלא התקיים דיון ענייני ומקיף בממשלה בנושאים שהועלו בכתבה. אני לא בקי בפרטים ולא יכול להעריך את כישוריו של שמיר בעבר בראשות תע"א, או את יכולתו לנהל את נתע ותע"א במקביל, או את ניגוד העניינים בין עסקיו הפרטיים לבין תע"א. בשביל זה יש לנו ממשלה ויועצים משפטיים. חבל שהם לא עושים את תפקידם. זה גורם לפחות למראית עין של שחיתות, וצדק צריך גם להיראות, לא רק להיעשות.
קורא עברי | 02.02.17
6.
מינוי יאיר שמיר ליו"ר תעשייה אווירית
מי שלא מכיר את התעשייה האווירית ואת יאיר שמיר יכול לכתוב כל דבר שטות שעולה בראשו, מי שמכיר את המקום והעובדות יודע שיאיר שמיר היה כנראה היו"ר הטוב ביותר והמנוסה ביותר שהיה אי פעם לתעשייה אווירית הוא עבד בחינם תמורת שקל בשנה וכל רצונו היה לתרום למדינה לתעשייה, אדם ישר והגון מאין כמוהו, לא יהיר ובור כמו דב שהחליף אותו והיה מינוי פוליטי של אהוד ברק, אדם עם רקע עסקי ומקצועי רחב שהיגיע מח"א הבנה מקצועית ומתאים היטב לתפקיד. חבל שאנשים חסרי רקע והבנה בתחום כל כך מורכב מפיצים כתבות חסרות בסיס.
בני לוי | 02.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת