אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתחנת דלק ועד קופיקס: כך תהפוך לזכיין מבלי לפשוט את הרגל

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
אין קשר בין החוזה לבין התמורה
הבעיה אינה בחוזים אלא בהתנהלות הרשת המזכה בשוטף. ישנן רשתות שעושות כביכול את עבודתן, כגון שווק (מינימלי) וחוזים והסכמי מחירים (גבוהים ממחיר השוק) עם ספקי הרשת וזאת ע"ג הזכיינים תוך גזירת קופון שמן מהספקים. רשתות "מקצועיות" כאלו, כגון קופיקס (ראו כתבות בנושא), שניצליין (רוב הזכיינים הפסידו מאות רבות של אלפי ש"ח בזמן קצר בשל מיקומים, מחירי רכש ושכירויות גבוהים במיוחד והכשרה והתאמה) ואחרות, מחתימות כל אחד ודוחפות להם מיקומים גרועים בהליכי מכירה ושווק חלקלקים ומפוקפקים ומבלי לספק לזכיין דבר.
לאלו | 05.02.17
10.
אתה מזכיר לי את הלקוחות של ענבל אור
כל מי שנתן את החוזה של ענבל אור לעו"ד קיבל המלצה חמה ביותר לברוח כל עוד נפשו בו ולא לחתום. נכון שזה לא בסדר שהיא רימתה אותם, אבל עם קצת אחריות אישית אפשר להתחמק מנפילה. אותו הדבר קורה בכל עסקה אחרת - כולל זכיינות. אם חתמת על חוזה גרוע בלי לבדוק, אל תתבכיין לממשלה שתציל אותך. עכשיו עם
יוסי | 04.02.17
7.
ישראלים טיפשים שקונים הכל
KFC באוסטרליה זאת רשת זכיינות רצינית שלא מקבלת כל אחד כזכיין ומגבילה את מספר הזכיינים בכל אזור. יש להם הדרכה מסודרת מרמת חבר צוות ועד מנהל אזור. הזכיינים שהתקבלו בשנים האחרונות היו בדרך כלל מנהלים שהצליחו להשיג מימון והוכיחו ל KFC שיצליחו. כעת KFC מוכרת מסעדות ויתמקדו בניהול הרשת. הם ימכרו הזכיונות רק לזכיינים קיימים כדי לעזור להם לגדול. זכיינים של KFC שיש להם מסעדה או יותר כבר מספר שנים הם לפחות מיליונרים וכולם מרוצים ממה שהרשת נותנת להם בתמורה לתשלומים של אחוזים בודדים מהמחזור.
בני | 04.02.17
3.
קופיקס גמרו על הזכיינים הרשת גמורה
רוב הזכיינים פשוט מביאים כסף מהבית תלכו סניף סניף כולם למכירה. חוץ מאולי 10% שבאמת עושים כסף. הרשת עובדת בשיטת גביה שלא הייתה מביישת חברת גביה. מעבירה של סחורה ועד איומים בלקיחת החנות בנייד עדשים אחרי שאנשים שילמו לאבי כץ מעל 500 אלף ש"ח . אין תמיכה אין עזרה רק תביא כסף. 14 סניפים כבר בהפעלה עצמית.
מנשה  | 03.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת