אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טראמפ חתם על צו לביטול חוק "דוד-פרנק" שהגביר את הרגולציה על המגזר הפיננסי בארה"ב

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
תהיו שמחים או שתסתמו
היה נשיא אמריקאי(הרדינג אם אינני טועה) שאמר פעם:"פחות ממשלה בעסקים,יותר עסקים בממשלה" זה אומר בעצם צימצום הרגולציה על העסקים ולתת להם להפריח את הכלכלה האמריקאית.ונחשו מה?זה עבד.אמריקה נכנסה לתקופה עשירה ופורחת(עד השפל הגדול).תנו לעסקים לעשות מה שהם עושים הכי טוב:כסף
סטלין | 08.02.17
17.
אם אתם לא יכולים לנצח אותו תצטרפו אליו
נכנסתי בפוזציה גדולה על בנק אוף אמריקה יומיים לפני, והמניה שברה את מחסום ה-23$ את טוויטר צירפתי לסל לפני שבועיים. ולדעתי היא תהיה ההפתעה של 2017 בעונת הדוחות. תהיו חכמים אל תתבכיינו ותרוויחו. טראמפ הולך על גישה סופר קפיטליסטית.. תזרמו
אבי | 06.02.17
8.
עד היום ליועצים היה מותר לפעול נגד הלקוחות ?
מדובר בחוקים טוטליטרים שאומרים לאזרח בדיוק מה לעשות . החוקים הללו לא רק שלא משיגים את מטרתם אלא ההיפך . לרוב הם מיועדים למען בעלי השפעה או המדינה . אבל תמיד יהיו "אידיוטים שימושיים" כמו אילו שהגנו על רוסיה הקומוניסיטית . וזאת על סמך שם החוק בלבד ללא התעמקות בתוכן ובהשלכות . כמו חוק בריאות "חינם" כאילו שזה אפשרי . יחי הסוציאליזם .
אני רק שאלה | 04.02.17
6.
בינתיים פה בארה"ב (בתור אחד שגר פה)
"הנפגעים הבאים" חח כל כך משעשע. התקשורת מציגה מציאות מעוותת. אגב, יותר יותר אנשים תומכים בו פה בארה"ב. למרות הבלאגן המצב מתייצב ומשיחות עם אנשים יש הרגשה הרבה יותר בטוחה ורואים פה עתיד וורוד. אל תאמינו למה שאתם רואים/קוראים בתקשורת (במיוחד הישראלית).
אוהד | 03.02.17
2.
הרס לשם הרס
טראמפ הורס כל חלקה טובה, ע"מ לבנות מחדש את כל מה שהרס. טראמפ מנוהל ע"י חבורה של אינטרסנטים, כשכל אחד מושך לכיוון הרצוי לו. לטראמפ אין מישנה סדורה לניהול מדיניות משלו. בגלל זה החלטותיו נראים ונשמעים כמו שליפות מהמותן, ללא כל שיקול דעת מעמיק. אי אפשר לנהל מדינה בססמאות בחירות. זו הבעיה של כל איש הנבחר, יודעים איך להגיע לכיסא המיוחל, אך להנהיג מדינה אינם יודעים.
סמי | 03.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת