אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה סירבה מעצבת התכשיטים אביגיל אדם למלכת הטראש קים קרדשיאן

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
ליעל מתגובה 21
אני במקרה חברה של אביגיל ומעודכנת מאוד לגבי פרטי הסיפור. מורן מליידי מורגנה היתה חברה שלה פעם ומכרה בכלל תכשיטים של יודאיקה. בטוב ליבה אביגיל הסכימה שמורן תמכור את הקשתות שלה גם אצלה בדוכן, שתהיה לה השלמת הכנסה. הקשתות עפו, מפה לשם, נפתחו למרוגנה העיניים, בקושי עברו כמה שבועות וכל הדוכן שלה קופי לדוכן של אביגיל ואין זכר לתכשיטי יודאיקה. עם חברים כאלו עדיף להיות לבד. ואם כבר יעל, יתכן שאת יעל אחותה הקטנה של גברת מורגנה...? זאת כבר בדיחה..
רננה | 14.07.20
17.
אביגיל, ד"ש מפוכי החתול שמסרת לנו לאימוץ
וואו! זאת אביגיל שהיתה אומנה לגורי חתולים ומסרה לנו את פוכי החתול הגינגי שכולנו אוהבים! ד"ש חם מפוכי שהפך ממש לטייגר קטן, ותצליחי בניו יורק גם שאת חסרה לנו ובעיקר לחתולים כאן בארץ. שמחה לראות שאת ממשיכה לדאוג לבעלי חיים.
אידית | 05.02.17
16.
אביגיל תודה שאת מגנה על בעלי חיים
בדוכן של אביגיל בניו יורק היה שלט גדול בכניסה "נא לא להיכנס לכאן עם פרוות". מאד התרגשתי לקרוא את השלט, הלוואי שכל בעלי עסקים היה איכפת להם מבעלי חיים, מזמן אנשים היו מפסיקים ללבוש פרוות. מעצבת עם ערכים כאלה ושאוהבת בעלי חיים - מגיע לה להצליח. תמשיכי לעצב תכשיטים נהדרים ולהגן על בעלי חיים!
קלואי | 05.02.17
12.
הייתי שם, חנות מהממת של פיות
היא עשתה עבודה מדהימה עם העיצוב- מעבר לתכשיטים המדהימים שלה. כל התקרה מכוסה העלים, כל הריהוט עתיק, מוכרת בנוסף גם קופסאות תכשיטים עתיקות ובקבוקי בושם. בקיצור, היה ממש חוויה. קניתי קופסת תכשיטים ויקטוריאנית וזוג עגילים עם קריסטלים.
מירב | 05.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת