אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"טראמפ מתגלה כנשיא טיפש מאוד"

87 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

84.
כן ומה היה אובמה: חכם גדול או טיפש מדופלם?
כאשר בודקים את כול התחומים בהם פעל אובמה שהפכו לכשלון קולוסלי אין אלא לקוות שטראמפ למרות מה שנאמר עליו יחזיר את אמריקה לגדולה. גרעון ענק, מליונים על תלושי מזון ותמיכה סוציאלית, מערכת חינוך בנסיגה, תשתיות קורסות ולא מטופלות, מזרח תיכון בוער ועוד . ייקח שנים לתקן את הנזק שגרם אובמה אז טראמפ שעוד לא חצה 100 ימים הוא אומר טיפש?
רמץ | 19.02.17
80.
ל-54: אובמה הכפיל את החוב הלאומי!
אתה מתעלם מן העובדה שאובמה כמעט והכפיל את החוב הלאומי. זאת לא חוכמה לייצר פעילות במשק באמצעות הוצאת כ-10 טריליון דולר! אבל על הצמיחה האנמית שחווינו בשנים האחרונות אמריקה עוד תצטרך לשלם ביוקר. תשלומי הריבית על החוב הלאומי יעיקו על התקציב, ובסופו של דבר עלולים אף להעמיד את הממשל הפדרלי בפני פשיטת רגל! ועוד לא אמרנו מילה על כך שהצמיחה המועטה היטיבה בעיקר עם העשירים בארה"ב, והעניים לא נהנו ממנה כלל (אי השיוויון נמצא בשיא). אז דווקא לפי אמות המידה של השמאל אובמה הוא כישלון טוטאלי.
אורן | 12.02.17
78.
טיפש? ממש לא!
להיפך.. זה שטראמפ משתמש בטוויטר זה רק אומר שהוא מחובר למה שקורה, ואין שום בעייה להעביר מסרים פשוטים וברורים לציבור, לעולם. לא משנה כמה המדיניות מאחורה היא מורכבת ומסובכת. אפשר להגיד על טראמפ הרבה דברים, טיפש הוא לא. טיפש לא היה מנצח מערכת בחירות באמריקה נגד המימסד, התקשורת ונגד מפלגתו הוא..
run9388 | 11.02.17
68.
ראו כתבה
שני שרי חוץ לשעבר בבריטניה, מלקולם ריפקינד מהמפלגה השמרנית וג׳ק סטרו מהלייבור, הושעו מהפרלמנט לאחר שצולמו בסתר כשהם מציעים לכאורה שירותים לחברה פרטית בעבור תשלום. השניים הודיעו על התפטרותם מהפרלמנט, אך טוענים כי לא עשו דבר שלא כשורה. ריפקינד וסטרו תועדו במסגרת תרגיל עוקץ בכתבה שהכינו ערוץ 4 הבריטי והעיתון ״דיילי טלגרף״, שם הציגו עצמם אנשי צוות של כלי התקשורת כנציגים של חברה סינית פיקטיבית. nn
ציצי | 07.02.17
65.
בערך כל טרוריסט בעולם למד באנגליה
אנגליה היא חממה של טרוריסטים. טראמפ צריך לחסום כניסה של בריטים לארה"ב. בתוכנית של ערוץ 10 על האסלאם באירופה הראו מה הולך שם, הם רוצים שמלכת אנגליה תהייה מוסלמית. מפגעי התאומים למדו באנגליה. אז שהאירופאים ישבו בשקט ויתנו לטראמפ לנקות את העולם
אייל | 07.02.17
59.
הנשיא דונלד טרמפ
הכלבים (התקשורת) נובחים - השיירה (העם) עוברת - כל מה שעם רוצא זה מנהיג שידאג לאיטרסים ולביטחון העם - מהגרים שבאים כגייס חמישי שלא יכנסו - תבינו כל מוסלמי פליט עולה למשלם המיסים 8000 דולר בחודש - כל פליט כזה ידאג בחסות גופים "פילנטרופיים חינמיים" שיפנו אליו להביא את כל המשפחה שלו - וככה כל פליט גורר עוד עשרה פליטים והפרמידה לא פוסקת - זה איום - זאת אומרת ש500 דולר בממוצע שנתי של מיסי כל אזרח הולכים לפליטים - בגרמניה הממשלה חיסלה את כל רזרוות הפנסיה של האזרחים לממן את הפליטים
רותי | 06.02.17
56.
וואו, אתם מנסים לשבור איזה שיא?
זאת הכתבה ה200 בערך נגד טראמפ מאז שנכנס לבית הלבן (מה, שבועיים?) מצחיק איך דווקא המטיפים לדמוקרטיה חזקה וחופשית לא מוכנים לקבל תוצאות דמוקרטיות, זה מה שהעם רוצה, נכון שזאת לא קלינטון שדואגת למקורבים ובעלי ההון, זה טראמפ, הוא עשיר מספיק כדי לא להיות חייב לאף אחד טובות.
קאט זה בולשיט | 06.02.17
53.
הכתב שלכם לא מעודכן או לא מבין כלום
התחלתי לקרוא, ואז הבנתי שכנאה הריפקינד הזה הכתיב את השאלות והתשובות. בנוסף, הכתב הלא נכבד (אין לי שום הערכה) לא מודע שאדון פרנסואה פיון אין רבע סיכוי לזכות בנשיאות של צרפת. מרי לפן מובילה בפרש ניכר מאוד (2 ספרות) . בקיצור, שהכתב יתפקד למפלגת שמאל יחד עם שופטי ישראל (זה הינו-אך)
איש שגר באירופה המערבית | 06.02.17
44.
שטיפת מוח לציבור
אובמה השתחווה לדיקטטור (מלך סעודיה), תמך באחים המוסלמים במצריים שניסו להופכה לתאוקרטיה איסלמית, חידש את היחסים הדיפלומטים עם סוריה, ניסה ליישם מדיניות של התרחקות מישראל והתקרבות לאירן - מדינה שמבצעת רצח עם וטיהור אתני בסוריה, וסרב לגנות את הדיכוי הברוטלי והרצחני של הסטודנטים באירן בידי הבסיג' והמשטר הדיקטטורי (שכלל רצח, עינויים, השפלה, רדיפות), סרב לתקוף בסוריה למרות שזו רצחה אזרחים בגז. עוד "מנהיג" כזה לעולם החופשי ואבדנו.
עודד | 06.02.17
41.
עדר טראמפ לימין שור!
יש להגיש את התגובות המופלאות כאן למשרד החוץ האמריקני ויותר מזה לכתוב אותן על גליל נייר טואלט שיוגש כמתנה אישית לנשיא טראמפ ואז להתחיל לשנן מילות ההמנון האמריקאי. איזו תמיכה מקיר לקיר בטראמפ, איזו מסירות נפש. ביבי כבר צריך לדאוג שהתמיכה בו סובלת מתחרות מצד טראמפ. ואל תטרחו להגיב שאני מקנא, שמאלני מתוסכל וכולי. טראמפ מעניין לי ת'תחת מצידי הוא יכול להופיע כקוסם רחוב באירועים של ועדי עובדים, רק מוזר לי התמיכה העצומה שהוא מקבל מעדת הלקקנים פה. חשוד התמימות דעים הלא מקצוענית הזאת.
בולי ביף | 06.02.17
23.
טוב, אז עכשיו אנחנו יודעים שהנשיא טראמפ הוא
טוב, אז עכשיו אנחנו יודעים שהנשיא טראמפ הוא סתם טמבל עם אינסטינקטים טובים, ושכולנו צריכים להתגעגע לדמויות המפתח של שנות השמונים העליזות. אולי טראמפ ישכור את סר מלקולם ריפקינד כדי שיסביר לו היכן שגה, ומדוע הפסיד את הבחירות. בעצם, רגע...
ה-Has been מספר לשליט איך צריך לשלוט. | 06.02.17
22.
לכל המגיבים על אובמה
אוהבים לכתוב עליו שהוא היה נשיא גרוע. תשכחו מזה. הוא קיבל מדינה פצועה (קשה) והצליח להחזיר את ארה״ב למקום הגיוני (אולי אפילו טוב). אם היה שם משהו אחר (נניח טראמפ) סביר להניח שהמצב של כולנו (כאן בארץ) היה בין רע - לרע מאוד. ---------- שימו לב למה שקרה עד היום: ביל ק. היה נשיא הגיש מדינה ללא חובות (נדיר) זה שאחריו (ריפולקני) - חירבן את הכל. הגיע דמוקרטי (אובמה). עשה סדר מהר ההריסות שהוא קיבל. עכשיו יש כאן ריפובליקני ואובמה השאיר מרחב נאה להריסה.
משה | 06.02.17
21.
לכ' סר מר כלום
זה בדיוק מה שמר דונלד טראפ עושה! מקדם את הדמוקרטיה והיציבות בפנים ומחוץ לארה"ב ומקדם את פירוק הדמו "דמוקרטיה" וחוסר היציבות בפנים ומחוץ לארה"ב לכל הנראה אתה נמנה עם אותם מקדמי דמו-דמוקרטיות וחוסר היציבות העולמית שלמעשה מקדמים בצביעות את היציבות הכלכלית האנוכית שלהם...
הכל או כלום | 06.02.17
13.
חלס עם שטיפות המוח
אובמה דאג לעשירים ולכן הם מייצרים עכשיו מהומה - טראמפ עובד בשקיפות, לא מזגזג וזה מפחיד את התקשורת אשר נעקפה על ידי טראמפ. הבחור ייצר תיקשורת ישירה בלי סילופים ואובמה איש פרס נובל לשלום שלא עשה שלום ורק נזקים איומים מקבל שטיח אדום ואהדה תקשורתית...
אמיר | 06.02.17
9.
״אחד שיודע״ (יש לכם את זה ביותר מטומטם?)
שבענו כבר ציטוטים מ-״כאלו שיודעים״. הסתבר שלא ידעו כלום. זוכרים את ״יהודים יהפכו למיעוט״ עד שנת 2000. או ״לטראמפ אין סיכוי להיות נשיא״. הנבואה ניתנה לשוטים, ו-״אחד שיודע״ אינו שווה יותר ממי שלא יודע כלום בסופו של יום ומטיל קוביה.
דניאל | 06.02.17
4.
ל-2: איפה פה אתה רואה שמאל?
אם כבר, מבחינה כלכלית הוא חזק בימין ליברלי (העובדה שהוא שירת לצד מרגרט תאצ'ר היא רמז דק...). מבחינה מדינית לא היה פה שום רמז למדיניות "שמאל" כמו שזו נתפסת בישראל (המושג הזה בכלל לא רלוונטי מחוץ למדינה שלנו וארה"ב). הוא כן צודק שטראמפ אינו יציב ולכן אי אפשר להסיק שום דבר כלכלי ממנו - את זה אומרים גם רפובליקנים, ימניים יותר מטראמפ.
מרקו | 06.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת