אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראש עיריית צפת, אילן שוחט, נעצר בחשד לקבלת שוחד וגניבה

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
כולם ידעו ששוחט ואדלר מכרו את העיר למרבה במחיר
גנון משס ואוחיון מחבד וקעניג מברסלב וחסידות ביאלה.. כולם שילמו וקיבלו קרקעות ומבנים ומה לא... העיר הידרדרה לרמות של כפר ערבי מוזנח. בעוד שכל הארץ יש פיתוח והתקדמות ופריחה אפילו בערים כמו אופקים שדרות וכו , צפת תקועה שנות אור מאחור. הרבה בגלל חלאות האדם האלו אנשים רעים ואכזריים ואני מאחל להם את כל הרע שבעולם שישבו בכלא שנים רבות ורעות
אילן אדלר | 07.02.17
8.
מצטרף לשורה הולכת וגדלה
של מושחתים. פשוט מהמם. ...כאילו מה? אין אמצעי מניעה בעולם???..או לפני שהם בכלל נולדים או לפני שהם הופכים לראשי ערים ומועלים? אין משהו מישהו דבר כל שהוא שימנע את הקלות הבלתי נסבלת של ...גם נזק לשמם הטוב וכלא כבר לא מרתיע, אחרי שראש ממשלה, שר אוצר, ונשיא מדינה ראו את הכלא מבפנים ....כנראה שמפתחים מצח נחושה במיוחד וחוסן אישי ברמות מבחילות!
נאוה | 07.02.17
4.
מלכתחילה שוחט נבחר בגלל סוג של שוחד!
לפניו היה ראש עירייה אחר (מיימון) שסירב לדרישת החרדים למינוי של סגן ראש עיר נוסף למפלגתם, כתנאי לבחירתו לקדנציה שנייה. אילן שוחט הסכים מיד. ובדרך זו הוא גם החזיק מעמד לאורך שנות כהונתו וכך גם נבחר לקדנציה נוספת - סיפק את דרישות החרדים, גם אם זה בא על חשבון תושבי עירו החילוניים . ומה הפלא שהמפלגה שקיבלה אותו לשורותיה היא מפלגתו של ליברמן?
אני | 06.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת