אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ויגודמן הוא המנכ"ל הרביעי שטבע מחליפה תוך עשור - וזאת אשמת הדירקטוריון

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
דירקטוריון אשם!
לצערינו עם השנים אנחנו רואים שהדירקטוריונים בחברות הגדולות שמרוב השתתפות הדירקטורים כדירקטורים בחברות רבות הם "מאבדים" את הקשר האמיתי עם החברה אותה הם אמורים "לנהל" וכל מעיינם הוא בכבוד ובעיקר בכסף שהתפקיד מגלם בתוכו. מצד שני יש חברות ה"בוחרות בפינצטה" את הדירקטורים שלהם ובפרוש מתנים איתם על התחייבות לדירקטוריון של החברה.
מאיר | 08.02.17
32.
הגורם העיקרי
הגורם העיקרי לקריסת טבע הוא בורא עולם שהחליט שהגיע הזמן לסדר את הענינים. וכפי הנראה זו רק ההתחלה. אף אחד שם לא שם לב איך הלך לעולמו אלי הורוביץ. 13 דק' של רשלנות של אחות. כמה כסף לקח, למעלה או למטה? לא יודע מה שבטוח - כלום. כשהם מתראיינים ורואים את השומן נוטף להם מהפה אפשר להבין שאכן הגיע הזמן.
משה | 07.02.17
25.
הבעיה הידועה של חברות ישראליות
אוסף חברים שהצליח להתברג לצמרת, ממנה את מקורביו ובסוף אנחנו משלמים את המחיר. רק תסתכלו בדירקטוריון ובההנהלה ותבינו. ויגודמן בא מעלית שטראוס, פטרבורג מסלקום ומאור מבנק לאומי. עד שהיה מנכ"ל חיצוני אחד שבאמת בא לנהל לא נתנו לעבוד והעיפו אותו (לוין). הרעה החולה הזו משתקפת במבנה ההנהלות של הרבה מחברות הענק שלנו. רק חברות שהשכילו להתרחק מהברנז'ה (כמו כתר למשל) באמת הצליחו.
זה שמשלם על הכל | 07.02.17
18.
לחייב בהסכמים ביטול בונוסים על כשלונות
המשקיעים צריכים לשאול אותו ואת הדירקטוריון האם מטרתם היתה להגביר ייצור לשווק ולפתח, או פנטזיות של רכישות ומכירות של חברות פארם? מאז מינויו רק שמענו שרוכשים חברות בחול ומוכרים זה היה עיקר ההתעסקות. סחטו את הכסף מהחברה. מגיעה בקורת מה FDA אמריקאי. פתאום הוא פורש. קברניט חסר אחריות שמותיר את הספינה לשקוע. יש לחייב את המנהלים בשכר על כשלונות.
אור | 07.02.17
14.
חדשנות בתחום הביוטק
כל מה שהיו צריכים לעשות זה לקחת תחת חסותם מספר חברות ביוטק מבטיחות בשלבים מתקדמים של תהליכי הרישוי מול ה- FDA וכך ליצור את ה- Pipeline הנדרש בתחום. טבע איננה חברה אשר יכולה ליצור יזמות מבפנים עקב אופיה. בכסף שביזבזו על רכישות כושלות היו יכולים כבר מזמן להיות עם מוצרים חדשים בקנה שמוגנים בפטנט לשנים רבות. ההתעסקות עם רכישות ממונפות ומלחמות אגו אף פעם לא הובילו לשום מקום חיובי.
שמואל | 07.02.17
6.
זאת לא פרישה - זה כשלון
עם מספרים לא מתווכחים !! אם במשמרת של ויגודמן צנחה החברה ב כמעט 50% אז הוא צריך ללכת הביתה ויפה שעה אחת קודם , חבל ומצער שמנכ"ל כושל מקבל פרס על כישלון ועוד מצנח זהב של הררי שטרות על אי תחרות בטבע - עם כזה כישלון הייתי שולח אותו למתחרים של טבע....
אבי | 07.02.17
4.
חזון ?? ויגודמן ??!!
איך חשב מי שחשב שויגודמן יכול להיות בעל חזון עבור חברה כטבע. על סמך מה? ידע בתחום? ניסיון ניהולי בתחום הרלוונטי? היות והתשובה שלילית לגבי שניהם, החזון שלו יכול להיות על בסיס חזיון לילה, בקיצור חלומות; נחמד אבל לא מעשי.....ובנושא הדירקטורים (לא רק בטבע) הם לא באמת שם על מנת לאזן ולבלום, לרובם אין נסיון כלל בתחום (חלקם ממונים בשם/מטעם וכו') ועיקר עיסוקם בהשרדות, צקצוק לשון וקבלת שכר דירקטורים. אז די עם הצביעות וסיפורי אלף לילה ולילה.
קורא | 07.02.17
3.
מי שחושב שדירקטורים/מנכלים שממונים בשיטת...
חבר מביא חבר ואין להם נגיעה לעשייה עצמה יכולים לתרום משהו או תורמים לחברה טועה טעות חמורה. אם נשווה את זה לצבא אפשר לומר שמפקד בצבא לא חייב להיות הצלף הכי טוב או המקלען הכי טוב אבל הוא חייב לדעת לירות ברובה ובמקלע ברמה סבירה כך שהוא יכול לדעת מה אפשר לעשות עם כל אחד מהם. לצערי הרב בתרבות העסקית מנהל לא חייב לדעת כלום על מהות העבודה ולמעשה לדעתי אין לו באמת תרומה ריאלית. הוא כמו בובה שגוזרת קופונים שמנים על חשבון העובדים שהם למעשה שמבצעים את העבודה.
טל | 07.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת