אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לאן נעלם מחשבון שווי הדירות של רשות המסים?

51 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
כחלון ומשרד האוצר הכי כושלים שידעה המדינה
בפגיעה הקשה בנכים שרק עכשיו התחילו להתעורר באוצר ולהבין שזה מוריד להם קולות. במס על יבוא מכוניות ירוקות באוצר חושבים שנלחמים ביבואנים אבל פוגעים בעם הן בזיהום אוויר והן בתלות בנפט ובמדינות ערב והן בכיס בעלויות בדלק הגבוהות שבאוצר מבינים שאם יחסכו לאזרח בזה אז יכנס פחות מס מדלק ואותם לא מעניין טובת העם באמת אלא התרברבות ששמרו על האוצר על חשבון הבריאות והכסף שלנו. הידעתם שיש חוק "בניין להשכרה" למי שיש בניין עם מינימום 8 דירות פטור ממס דירה שלישית
אזרח | 13.02.17
43.
כחלון עושק את ההורים שלכם
עוד ועוד מיסים ולמי לא נשאר ? להורים שלכם, לקצבאות, לנכים ועוד ולמי תמיד יש עוד ועוד ועוד ? לעובדי המדינה וצהל כי אחרת תקבלו שביתה לפרצוף ועכשיו יהיו עוד מילארידם לקופה ממס הדירות וזה שוב ילך לעוד משכורות ופנסיות במיליארדים לעובדי המדינה וצהל אז תמשיכו לשלם מיסים עבדים קטנים וחמודים כחלון צוחק כל הדרך לבנק יחד עם החבר שלו ניסן קורן יורההתסדרות
מיואש | 12.02.17
42.
לשלם , למכור וללכת ליצוגית כנגדם
הדרך היחידה לדפוק אותם היא לשלם ואז למכור, אם המחיר נמוך מהערכה לדרוש החזר מיסים + הצמדות. מחירי הבתים בירידה, זה אומר שכל 2-3 חודשים הערך פוחת, זאת לעומת המחשבון שלהם שנמצא בעליה = כלומר בכל רגע נתון הם מעריכים את הבתים ביותר ממה שהם שווים באמת !!! המחיר שהם מעריכים את הדירה שקניתי הוא כמעט כפול !!!!! תשלום המס הוא שערוריה אחת גדולה. אני חד משמעי מתכוון למכור ולבקש יצוגית בעליון. גם מעביר את הכסף לחול, שם קונים ומוכרים בלי מיסים. משלמים מיסים רק על ההכנסות פחות ההוצאות = נטו בלבד !!!
נשבר ממכם | 12.02.17
38.
פשוט גונבים ממני כסף בחסות החוק.
יש לי 33% בעלות בדירות ובמצטבר יש לי יותר מ249% בעלות. אני צריך לשלם את הקנס הזה על המון דירות מבלי שיש לי יכולת להיפטר מהן כדי להפסיק לשלם את המס. אף אחד לא יקנה ממני שליש בעלות בדירה. אני מקלל את היום שנולדתי למדינה המזעזעת הזאתי שבה הפוליטיקאים רק מחפשים איך לגנוב כסף מאזרחים.
דרור | 12.02.17
36.
מחיר הדירות לא ראלי
הממשלה נתן למס הכנסה אישור לגנוב כסף מהאזרחים באמצעות נוסחה שרשות המסיים קובעת אותה באופן שרירותי ללא בקרה על ידי גורם מוסמך. הממשלה באמצעות ראשות המסיים מקבלת יותר כסף מהאזרח. מחירי הדירות בירידה והנוסחה קובעת שמחירים בעליה. אני לא מסכים לשלם שקל אחד יותר משמגיע לרשות המסים. הראשות מסתתר על נימוק שיתכן שמשלמים גם פחות מס. זה לא נימוק חוקי. יש הפשרות לתביעה ייצוגית של 800,000,000 ש"ח ויותר על גביעה מס יתר ביודעין.
אחד העם | 12.02.17
12.
יש בעלי דירות שחושבים שאינם מחוייבים
יש לא מעט בעלי דירות שחושבים (ואולי בצדק) שהמדינה לא יודעת מהו רכושם. אם משרד האוצר באמת רוצה לקדם היפרדות של משקיעי נדל"ן "כבדים" מדירותיהם המרובות - על רשות המסים לפנות במכתבים לחייבים במס ולהודיע להם שהם נמצאו ברשומות כמי שחייבים במס החדש, ולכן עליהם להסדירו בהקדם!
רו"ח, עדות ישירה | 12.02.17
10.
מס דירה שלישית
משהו חשב שהמדינה מעוניינת להוריד את מחיר הדירות - ? בבקשה ההוכחה ...... שוב מס שיפול על השכבות החלשות ( גלגול מס ממי שמחזיק את הדירה ) עוד נסיון פיתוי של המדינה להעביר את הכספים לקופות גמל - ניפוח המחיר והעדר מס מאחורי איזה מחירון מתבצע השינוי של המחיר שוב משחק של מספרים להעלאת מחירי הדיור בפרפריה ! כל בר דעת מבין שברגע שיש כל כך הרבה ספקולציות הטוב ביותר זה לשבת על הגדר חבל שאין לי דירות.....
בוב הבנאי | 12.02.17
3.
גם במחשבון הנוכחי יש להם טעויות לרעת הנישומים!
בדקתי שוב היום 12.2.2017 גם במחשבון הנוכחי יש להם טעויות לרעת הנישומים! כך מי שיסתמך על המחשבון שלהם ישלם יותר מס. לחישוב הכולל פרסום המדד החברתי והמדד הפריפריאלי עליו מסתמכים הנתונים .. חפשו בגוגל "מחשבון הסכום הקובע - טקסו"
מס ריבוי דירות | 12.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת