אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכירת מניות קיבוץ מעברות במטרנה; כל חבר ירוויח יותר מ-600 אלף שקל

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
בישראל כל מי שחי בגוש דן הוא מליונר בפוטנציאל.
דירה שווה 3 מליון שקל. מוכר אותה ועובר לגור בדירה בצפון שעולה מליון -> נשאר לו 2 מליון שקל. מי שגר בת"א או בערים הסמוכות, או שיש לו בית פרטי מוכר ב 4 מליון. עובר לצפון ונשאר לו 3 מליון.. או הכנסה חודשים קבועה ללא סיכון של 8 אלף בחודש... יכו לצאת לפנסיה בקיבוץ בצפון :)
שי | 14.02.17
5.
טעות למכור נכס מניב ברמה שכזאת!
לא פשוט למצוא נכס מניב יציב שכזה. נכון שיש תחרות בשוק אבל מטרנה יציבה יחסית בשוק והיא מהווה נכס מניב מעולה - חבל למכור. צריך לחשוב לטווח ארוך. צריך לדאוג לקיבוץ לטווח ארוך. להיכנס עכשיו להרפתקה של מציאת נכס מניב אחר היא דבר לא פשוט אשר עלול לא להצליח.
דן | 14.02.17
4.
אז מה מייצרים בארץ? רק תמי 4.
אם הכל נמכר לחו"ל, מה מייצרים פה? תעשייה של מה יש לנו ? הירקות מיובאים ומה שמגדלים פה מוכרים לייצוא. החלב - חברה סינית. הגלידות והשוקולד - אירופאי. הבשר - ארגנטינאי או פולני. תלמה - של יוניליור. אסם - נסטלה. תנובה - סינים. רכבים - הכל מיובא. תעשיות צבאיות - שמוכרים לחו"ל. צבא ובטחון - הכל תוצרת ומתנת הדוד סם.
אבא מודאג | 14.02.17
2.
צאו מהסרט - אף אחד מהקיבוץ לא יקבל סכומים כאלה!
הסכומים שציינתם הם אולי (!) על הנייר. בפועל - הכסף ילך לכיסוי חובות, שיפור תשתיות ופנסיות. רק אחרי כל זה, מה שיישאר, יחולק כדיבידנד (אחרי ניכוי מיסים כמובן...). השורה התחתונה - אולי כמה עשרות אלפי שקלים בודדים לכל משפחה!
קלאוס | 14.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת