אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התוכנית החדשה של כחלון וגלנט: האם אתם זכאים לדיור ציבורי - כל התשובות

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
זכאי מחיר למשתכן יממנו את זה..
במקום למסות מהשקל הראשון את דמי השכירות שגובים מאתנו חמדנים בעלי בתים, אתם נותנים להם הקלות והטבות, לא דואגים להצפת השוק במאות אלפי דירות, לא דואגים למי שמרוויח ממוצע אבל נקרע מהחמדנים והגזלנים, עכשיו כל העליה הרוסית שמקבלת ממשרד השיכון סיוע בשכר דירה וכל החרדים יקבלו דירות ואנחנו נשאר לקרוס ולהחזיק עבור הפרצוף היפה שלכם את המדינה. תתביישו לכם, אתם לא מנהיגים.
טום | 15.02.17
30.
פחלון - גנב בחסות המדינה.
ההישג היחידי של פחלון זה גניבת מיסים (בניגוד לדעתו רה"מ ) שיא שלילי של פחלון , ממשיך להפליץ תוכניות הזויות עושה הכל הפוך ורע,מתעלם מהפתרון היחידי של בניה מאסיבית. פחלון , עשה טובה לך ולכולנו , הפולטיקה לא בשבילך. לך לחבריך הדייגים ותשתה עראק על חוף הים .
שלום | 15.02.17
27.
ראית יאיר?
ככה מעבירים תוכנית כלכלית מפגרת בלי להפיל ממשלה, פשוט מעיקים אותה עם מיליון חוקים וסעיפים ואז מסבכים אותה מכל כיוון עד שאי אפשר לראות לא את ההתחלה שלה ולא את הסוף. ככה אין סיכוי שמישהו יוכל לבקר אותה. תלמד יאיר, קוראים לזה פוליטיקה, או אזרחים טיפשים
רפי | 15.02.17
23.
כחלון הרוויח אישית 1.3מ' ש"ח מעליית מחירי הדיור
האינטרס האישי של כחלון הוא שמחירי הדיור ימשיכו לעלות! זה האינטרס האישי המובהק שלו! האיש מבסוט שהרוויח למעלה ממליון ש"ח מעליית מחירי הדיור בתקופת כהונתו. נראה אותו מוכר את הדירה במחיר הקנייה וחוזר לשכירות. איש צבוע ומעורר בחילה.
חסר בית | 15.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת