אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל משרד הבריאות: "נהיה חייבים להעלות את דמי ביטוח הבריאות"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
מס הבריאות הורג אותנו
הסיבה שאנשים פה לא בריאים - הם כל הזמן מודאגים ממצבם הכלכלי - כי אוכלוסיות שלמות שלא עובדות וצורכות שירותים ברמה מודרנית הכי גבוהה, מוטלת על כתפיהם של מתי מעט שכן עובדים אבל שני שליש ומעלה מתוצר העבודה שלהם הולך למיסים - בט"ל, מס הכנסה, מס בריאות, מע"מ, בלו, ארנונה, ועוד ועוד. אל תאמינו לשר הבריאות שדואג לאוכלוסיה שלו - שמשלמת מעט מיסים וצורכת המון שירותים!
משלמי המיסים | 22.02.17
18.
לאן ילך הכסף?
טוב, ברור, הכסף מעליית מס הבריאות לא יגיע אל בתי החולים והמרפאות. עפ"י המגמות של היום הוא יגיע אל החרדים, אל ההתנחלויות, אל צרכיהם האישיים של אנשי הממשלה, לבניית בית ראש ממשלה מפואר ומטוס פרטי, טיסות לחו"ל מיותרות לחלוטין בליווי צוותים הזויים וכד'. אין ספק שהעם והבריאות לא ייהנו ממנו והמצב הנורא בבתי החולים ובמרפאות ימשיך להיות כשהיה. לא חסר כסף במדינה חסר צדק, הבנה שקיים עם השוקע תחת הנטל כי עבור הממשלה הוא קיים רק לצורך סחיטת כספו. אין התייחסות אל העם וחסר, חסר, חסר ניהול נכון.
אני | 18.02.17
15.
למה לא ... 5% מהמשכורת לא מספיקים ?
וזה לא קשור למס הכנסה, מע"מ ביטוח לאומי ועוד מיסי קניה והיטלים. המיסוי בארץ פשוט מעודד אנשים לא לעבוד, לא להרוויח , לא להצטיין .. הבעיה במערכת הבריאות לא קשורה למס. כמו שכתב מגיב 13 זה מס שלא היה. הבעיה היא מערכת לא יעילה וכנראה שהמס לא הוגן .. כלומר מעט אנשים משלמים הרבה והרבה משלמים מעט. וזה עוד לפני ביטוחים משלימים ופרטיים. אם זה המצב - עדיף כבר מערכת פרטית לגמרי.
ת | 16.02.17
9.
תשלומי בריאות
מאז נאום "הלוויתנים" של רמון כל העם סובל כי אנו נמצאים תחת תקציב המדינה המדינה אינה מייעדת את תקציב הבריאות לבריאות כמו תקציב אגרת הרכב עבור כבישים. ככה הסלט התקציב לעולם לא יהיה טעים וכך האזרחים במדינה סובלים. אם יפרידו את תקציב הבריאות לא נידרש לתוספת מס בריאות תראו איך בעגת התקציב חילקו לחברי הכנסת תקציבים לכלום
jojo | 15.02.17
7.
מנכ"ל משעמם...הגיע הזמן לבריאות פרטית
מנכ"ל משעמם. ממחזר עובדות שהעלו עובש. אין לו למעשה מה למסור...עצוב מאד! הדבר היחיד שבפיו...גזל נוסף של האזרחים! זה קל מאד ופשוט מאד! שעה שהבעיות ידועות מזה עשרות שנים, קצרה ידיו מלמצוא פתרון הוגן! דומה כי הגיע הקץ למערכת הבריאות הציבורית! אם כל הבשורה הינה תוספות מימון של האזרחים...נראה שהגיע הזמן להפרטה מוחלטת של הבריאות...או אז איש ויכולתו, בחירתו והעדפותיו ממערכת פרטית.
אנונימוס | 15.02.17
4.
זיהוי 3 תהליכים
אני כותב תגובה מהטאבלט ומסיר בפני משה בר סימן טוב המנכל וליצמן השר את הכובע משיערי המלבין בשוכבי על מיטת חוליי על זיהוי 3 התהליכים באמת כל הכבוד 1. האוכלוסיה מזדקנת - איך הוא עלה על זה? 2. המזון ואורח החיים המודרני שלנו גורמים למחלות - אני נפעם מהגילוי 3. הטכנולוגיה מתקדמת - וואוו - את זה מי יכל לנחש?
יודע צדיק | 15.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת