אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תעלומת מיי סייז: מגייסת לפי דולר למניה - אף שבנאסד"ק מנייתה נסחרת ב-4 דולרים

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לכאורה ניתן להלבין כספים פליליים בצורה כזאת
שימו לב ליתרת מכירות החוסר שלהם בשנתיים האחרונות. מספר היחידות זהה ולא השתנה ביחידה. זה מעלה את החשד שהחברה משתמשת באנשי קש בכדי לבצע שורט במדינה אחד ולונג במדינה אחרת. לכאורה, בדרך זאת ניתן לגרום לכסף שחור להפוך לבן (רווחי הון). שימו לב שאם השערה זאת היא נכונה, קיימת סבירות שמלבינים כספי סמים. מקווה מאד שזה לא המקרה והחברה תהיה צק פוינט הבאה.
החופר | 18.02.17
8.
חשוד ומסקרן- מלכודת עכברים
לדעתי מדובר בחברה ללא חזון ולא כיוון שמנסה רק לפתות משקיעים ולהיקנות ע"י משקיע רציני למטרת אקזית של המנכ"ל ועושי דברו. הרעיון הוא מעולה אבל במשך 3 שנים הם לא יצרו קשרים עסקים ושיתופי פעולה כך שהדבר נראה רע מאד. לדעתי המחיר היה יכול להגיע גם ל-40$ אם היה נוצר שיתוף פעולה עם עלי-אקספרס.
אבי | 17.02.17
7.
משהו מוזר
החברה מגייסת 200K $ ממשקיע פרטי. נמצאת ללא הכנסות ובהפסד של מעל 15.8 מיליון שקל. מה יעזרו 750K שח כשההפסדים הנוכחיים גדולים פי 30 ? אם החברה באמת צופה עתיד ורוד לא היתה מגייסת במחיר כלכך נמוך, שכבר כיום השוק נותן לה ערך של 50 מיליון $. נראה כהטבה למקורב. לופט גשפט.
תוהה | 17.02.17
4.
לא הבנתי מה תעלומה פה ....
אם הכל מדווח ושקוף לציבור אז מה הבעיה פה ? הרי החברה אם היה לה צורך להסתיר לא היתה מדווחת עכשיו את עניין ההשקעה ....למה בארץ הכל מסורבל -- בבורסות הזרות בעולם נאסדק. גרמניה לונדון וכו׳ אין צורך בכלל להבהיר כזה עניין לא מהותי -- רק בארץ לא מכיר את זיגדון ומשפחתו אבל מקווה שלא נטפלים לחברה הזו בגללם תנו צ׳אנס או שבסוף גם הם יברחו מפה ....אחלה שבת
רוקיסטית מתל אביב  | 17.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת