אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם הקואליציה תטרפד הצעת חוק להגבלת שכר הלימוד במכללות הפרטיות?

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
הגבלת גובה שכר לימוד במכללות
חבר הכנסת מרגלית מציע: הגבלת שכר הלימוד במכללו. יגבילו את שכר הלימוד במכללות, והמכללות תקצצנה את שכר המרצים, המרצים ינטשו לטובת חו"ל, יבואו מרצים בדרגה ב, ג, ד. הרמה תרד, האיכות תרד- וחבר הכנסת החכם שהציע טיפשות זו עוד מקווה להיות בעל השפעה במדינה הזאת!
צבי גותי | 20.02.17
8.
תגידו אתם אמיתיים?!
פגיעה ברמת המכללות? מישהו מכם בכלל למד במכללה?! עשיתי תואר ראשון מנהל עסקים במכללה למנהל ואני יכול להגיד לכם שאת הרמה לא הייתי מגדיר בדיוק כגבוהה... לא של הסגל, לא של המרצים ובטח לא של הסטודנטים ואני בתוכם. אל יאללה אל תבלבלו במוח. ואגב אם המכללות רוצות לגבות איזה סכומים שבא להן בלי פיקוח אין בעיה - רק שלא יוכרו כמלכ"רים וישלמו מס כמו כל חברה אחרת - עד אז תפסיקו לכתוב שטויות כמו היידה קומוניזם של מגיב 4.
רוני | 20.02.17
4.
מי שרפואה הפרטית הצילה את הרפואה הציבורית
בלעדייה המערכת הציבורית הייתה פושטת רגל, למזלנו אפשר לשלם כסף כדי לקבל טיפול חשוב. ומחירי המכללות הפרטיות נקבע לפי ההיצע והביקוש, אם אנשים מוכנים לשלם מחירים כאלו מי הם חברי הכנסת שיקבעו לסטודנטים כמה לשלם, ברגע שהמחיר יוגבל תראו איך הרמה במכללות הפרטיות גם כן תרד.
אדיר | 19.02.17
3.
הארץ כואבת - הגיע הזמן ללימודי רפואה גם במכללות
מיטב בנינו עם בגרויות ופסיכומטרים מפוארים נאלצים ללמוד בחו"ל או שלא ללמוד בכלל. מאפיה של האוניברסיטאות שלא ניתן ללמוד רפואה גם במספר מכללות. גם חסרים רופאים + גם בזבוז כספי המדינה ובעיטה בצמיחה + גם סבל לילדינו הנהדרים + גם עידוד הירידה. דיייייייייי !!!!
גידי | 19.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת