אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנגבי? עדיף כבר מירי רגב

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
כל העיתונאים
כל העיתונאים לא עברו ולא עובדים בתאגיד.למעשה אף אחד מרשות השידור לא עבר לתאגיד אלא רק חתומים באם הוא יפתח בעתיד.המספרים שהם מפרסמים, הם רק פיקציה .התאגיד הזה קם בחטא וראוי שלא יעלה כלל.את הפגמים ברשות השידור צריך לתקן ולא להשליך אלפי עובדים לרחוב.כך לא נוהגת חברה מתוקנת.
אורן | 20.02.17
35.
ככה זה כאשר עבריין מורשע מתמנה לשר בממשלה.
אסקופה נדרכת של הקיסר שקרניהו הראשון. כאשר שני שרים עבריינים מורשעים חברים בממשלה ולקיסר יש את הפראבדה שלו, למה יש כבר לצפות. כספי המיסים שלכם הולכים לטמיון בשל שגיונותיו של סוחר הרהיטים הן בצליונים לתשלום לתאגיד והן בבחירות שהיו רק בשל חוק ישראל היום. עזבנו כי על ישראל בוצעה השתלטות עויינת של כחות אופל. האם משהו יתעורר יום אחד? העתיד נראה רע עד גרוע.
רון, אוטרכט הולנד | 20.02.17
23.
הכבוד האבוד של צחי הנגבי
לצחי הנגבי יש הזדמנות לבדל את עצמו מכל מלככי הפינכה וחסרי עמוד שדרה מוסרי ופוליטי. בל ילך בדרכיהם של ביטן ורגב. יפגין עמדה עצמאית,מוסרית וערכית, ויפעל למימוש חוק השידור הציבורי התואם את האינטרס הציבורי. השידור הציבורי במתכונת שחוקק, מחזק שידור ממלכתי, נטול פניות ואינו משרת אינטרסים צרים של אף אחד. צחי הנגבי, הפגן אומץ לב, נחישות ויושרה.
אביטל | 20.02.17
19.
עדיפות לאשיות מאשר לאספסוף
היינו: הגב' רגב מההמון, הנגבי אשיות בעלת משל אידאולוגי. אם שמיר אמר מותר לשקר עבור ארץ ישראל מדוע שתלמידיו לא יעשו כן. באשר לגב' רגב מבלי לפגוע האידאולוגיה שלה שייכת לאספסוף המייצג את רוב אוכלוסיית המדינה וכה צר להודות בכך אבל הפכנו לחלק ממזרח תיכון המוני וולגרי, מתלהם. כל דאלים גבר !!!
רן נבו | 20.02.17
13.
מי שולט במדינה דמוקרטית?
רק שאלה למחשבה - במדינה דמוקרטית בה הציבור בוחר את השלטון, והשילטון מתחלף בהתאם לרצון העם - מה עדיף, שהתקשורת (הלא נבחרת) תשלוט בממשלה, או שהממשלה (הכן נבחרת) תשלוט בתקשורת? דעתי - הזנב רוצה לקשקש בכלב. הגולם קם על יוצרו (יש לי עוד הרבה קלישאות). בתוך התקשורת אני מחפש תמיד את גרעין האמת. זה נעשה קשה מיום ליום.
משה | 20.02.17
9.
הנגבי, ממושחתי הליכוד, סאנשו פאנשה של הפריץ
תמיד מזהה לאן נושבת הרוח, ומתייצב מאחורי הבריון של השכונה. הוא אחד הראשונים שערק מהליכוד, כי זיהה את הפוטנציאל שב"קדימה" עם אריאל שרון. אח"כ זחל בחזרה לליכוד, כדי לחסות תחת עכוזו של אדונו הנוכחי. החסר-חוליות הזה מצליח תמיד לחמוק מפרשיות השחיתות שהוא מעורב בהן, כי הוא כזה שקוף לרנטגן, שאפילו מטוס "החמקן" יותר נראה ממנו.
שי | 20.02.17
2.
בליל של שטויות
אין צורך להקים תאגיד שידור בכספי המיסים כי אין מקום במדינה דמוקרטית פלורליסטית לכלי תקשורת בידי המשטר. נקודה. אין צורך לכפות על האזרחים לצרוך ערוץ תקשורת בכספם גם אם הם לא יצפו בו. שיפתחו את שוק התקשורת לתחחרות פרטית, וכל אחד יצרוך מה שבא לו וכמה שבא לו. כימני שמתעצבן בדר"כ מההטייה הברורה של כתבים בערוץ 1 וברשת ב' אני מתעצבן יותר שאני גם אשכרה משלם על זה נגד רצוני. למה?? נתניהו צודק. אין מקום לתקשורת ממשלתית. ערוצי התקשורת מטבעם מוטים, ולכן מוטב שכל אחד יבחר את התקשורת המועדפת וישלם עליה.
תצנזרו? | 20.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת