אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עוזב את אור ירוק: שמואל אבואב חוזר לתפקיד מנכ"ל משרד החינוך

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מינוי תמוה
פשוט לא יאומן מדוע להחזיר למערכת בירוקרט ששרת באותו תפקיד זמן קצר בעבר מבלי לשים את חותמו ולעזוב . פשוט לא מובן מדוע להחזיר את אותו בירוקרט לאותו תפקיד ולקחת עוד פעם את הסיכון שבן אדם אם היסטוריה של חוסר מחויבות ונאמנות לתפקידו יחליט בעתיד לעזוב שוב . האם חסרים אנשים מוכשרים שיכולים למלא את התפקיד הזה מאשר לתת אותו שוב לאיש שהערך נאמנות כה זר לו.
שמואל | 04.03.17
11.
לעתיד טוב יותר...
אבוהב הוביל קמפיין קטסטרופאלי - "לא רק הנהג אשם"... מתן לגיטימציה לפורעי החוק משום שלדעתו לכל נהג צריך להיות שוטר צמוד. אחריות אישית - יוק. "שמע ישראל", "משרד התחבורה אשם", "המשטרה אשמה"... זו הייתה כל תקופת שרותו בעמותה אותה הוביל לאבדון. הטלת האשמות על אחרים, אי קבלת אחריות, ועוד ועוד... נקווה שמייסד אור ירוק, אבי נאור יתנער מהתמיד הלא טובה שדבקה בעמותה (בזכות אבוהב) ויוביל אותה לעשייה ושת"פ חיוביים, או שפשוט יסגור אותה.
י.ד | 24.02.17
5.
עכשיו נראה כמה הוא מחוייב
כל הזמן צועק שעל הממשלה להשקיע כספים בבטיחות בדרכים עכשיו נראה את המחויבות שלו לדבר ונראה כיצד יקצה כספים במשרד החינוך להצלת חיים בדרכים - מה שרואים משם כנראה לא יראו מכאן. מר אבוהב חולה תקשורת אבל האמת שבזמן שכיהן כמנכ"ל אור ירוק כל נושא הבטיחות בדרכים היה בנסיגה אדירה ואור ירוק הפכה להיות קמפיין טלבזיוני ולא יותר. היום אין לעמותת אור ירוק שום עשייה שיכולה לפאר את שמה ולבסס את הצורך בה והכל "בזכות" מר אבוהב. דבר נורא נוסף זה שעמותת אור ירוק חוסמת כל אפשרות ויזמות של עמותות אחרות הפועלות
בני | 22.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת