אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כואב כמה שזה רווחי: איך נראית התמכרות המונית למשככי כאבים

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

49.
חברות התרופות שורש הרוע
לתת למישהוא אפילו אם סובל מיכאב כרוני אופיטים זה פשוט לירות לו בראש אפילו פעם אחת זה יותר מידי מיכיון שהרגשת האופוריה היא עילאית ותמיד יחפש המישתמש להרגיש את ההרגשה הזאת בלי שום קשר לכאבים וכן זה עוזר לכאבים אבל זה פשוט מירדם למות ביסורים רופאים שרושמים מירשמים חובה להאשימם ברצח
אמי | 20.12.18
46.
ל41 ובכלל רוב משכחי הכאבים ממכרים
אני מדברת מנסיון.. בת משפחה שלי עשתה גמילה מאקמול פוקוס. אפילו בו יש חומר ממכר.. בעלי התחיל לקבל זלדיאר בגלל שנתפס לו הגב.. המשיך עם טרמדקס והיום הוא לוקח פריקוסט 10 מליגרם 4 כדורים ליום!!! אין לו שום כאב יותר הוא פשןט מכור.. לא מסוגל להפסיק.. כל ניסיון שלו להפסיק עלה לו בהזעות חרדות רעד חוסר שינה עצבנות דכאון ככה שבוע שבועיים עד שחזר לכדור כדי לחזור לעבודה!!!!! אנחנו מחכים לתשובה ממכון גמילה בתקווה גדולה שגמילה תעזור והוא ייצא מזה. הרופאים פשוט גמרו על בעלי.לא ידע מה לוקח סמך עליהם וגמרו עלינו
זיו | 25.12.17
45.
כתבה חד צדדית! מה הפתרון לסובלים מכאב כרוני
למה לא מפתחים תרופות ללא מרכיב "ממכר" וללא תופעות לוואי קשות. הבאתם דוגמא של עקירת שן שהובילה לשימוש באופיודים למשך חודש. מה עם חולים כרוניים שאינם יכולים לקום מהמיטה אינם יכולים לתפקד וגם עם משכך כאבים עדיין חשים בכאב ששולט על כל דקה במהלך החיים? אין לכם תחליף להציע ואתם מציגים את כולם כמכורחם! כאשר בפועל רק 1 אחוז מהמשתמשים אכן "מכורים". המוות שקשור לאופיודים הוא משום שאנשים מתאבדים מחוסר טיפול ומחוסר יחס וממיתוג חברתי!!! הם מתאבדים כי אי אפשר כבר לקבל משככי כאבים וכן תמיד ימצא משכך כאבים במ
קרן | 04.10.17
43.
דעה
זה גם קשור לאופן שבו מערכת הבריאות האמריקאית עובדת שהיא פרטית ויקרה יש מציאות (למי שטייל שם )שבתי מרקחת נראים כמו הנגארים ענקיים רוב התרופות שם ללא מרשם כלומר- משככי כאבים . לרוב התושבים אין ביטוח בריאות בגלל שהוא יקר ( למרות הנסיונות של אובמה הוא נשאר יקר ...) מי שיש לו כאב ואין לו אפשרות כלכלית לפנות לרופא פשוט קונה את המשככי כאבים שברובם ללא מרשם אני הייתי בשוק מההיצע של הכדורים האלה שטיילתי שם מדפים על מדפים של משככי כאבים לכל כאב .
א | 28.02.17
33.
פספסתם פרטים חשובים בכתבה , כנסו
גל ההתמכרות האמריקאי לאה קרה כתוצאה מהיכולת לפורר את האוקסיקטנטין ולהסניף או להזריק . הכדור משווק השיחרור מושהה ל12 שעות , אבל בפועל ההשפעה פגה אחרי 8 שעות בלבד . נוצרת דלתה של 4 שעות של סבל עד למנה הבאה ואז - סוף סוף כאב נעלם הרגשה נעימה . הדלתה של 4 שעות של סבל ולאחריו הקלה הן המתכון ליצירת תלות פיסית ונפשית . הסאקלרים שילמו הון ללובי פוליטי על מנת שהfda לא ישנו את ההתוויה לפעם ב8 שעות . וזאת על מנת לשמר את הפער בין 8 ל12 שעות ובכך להגדיל את התלות בתרופה שלהם . עסקים ציניים!
גיל | 25.02.17
32.
מי שלא חווה כאבים חזקים, לא יבין. עם זאת
תמיד יהיו אלה שמנצלים לרעה. לי יש כאבים כרוניים אבל משברים בערך 4 פעמים בשנה. הרופאים הלעיטו אותי בכדורים שלא עזרו. רופא אחד נתן לי כדורים אופייטים שאני לוקח בימי משבר וזה מרים אותי על הרגליים. רוב הרופאים לא נותנים את הכדורים האלה. בזכות הרופא הזה אני יכול לעבוד גם כשיש לי משברים.
נתי | 25.02.17
16.
רשמו לי את כל אלה, אבל קנאביס לא מאשרים לי
אני סובלת מכאבים כל הזמן, לרוב לא חזקים מאוד, אבל תמיד. רופאים שונים נתנו לי מרשמים לכל התרופות הרשומות בכתבה בקלות, אחרי ראיון קצר. בשבילי זה כמו להרוג יתוש עם תותח. אבל קנאביס, ששתי שאיפות ממנו מורידים לי את עוצמת הכאבים בצורה משמשעותית, לא מאשרים. היעילות של התרופות לזו של הקנאביס (הקנאביס לוקח עם יד קשורה לאחור) ואת תופעות הלוואי האיומות שחוויתי מהתרופות הקשות האלה, לעומת שום תופעת לוואי מהצמח המופלא.
פיברומיאלגית | 25.02.17
13.
משרד הבריאות והיק"ר הורגים אותנו החולים
צריך חקירה פלילית בנושא!!! למה לא נותנים לחולה כרוני{כאבים על בסיס יום יומי ובלילה} להשתמש בקנביס רפואי זה עובד עוזר לנהל חיי משפחה,עבודה,וחברה.יש פה אינטרס פוליטי כלכלי = חקירה. הרופאים יודעים בושה לאינטלגנציה שלהם .{וגם ל-7 שנות לימוד}שהם לא נלחמים לטובת החולים. הציבור מטומטם והציבור ישלם לא לשכוח מי שנופל הוא נטל על המדינה .
אלירן | 25.02.17
3.
אופיאטים.
משהו חשוב חסר בכתבה, ודוקא ביחס למשרד הבריאות בארץ. בשנה האחרונה קראתי יותר ממאמר אחד שמתאר איך משרד הבריאות מעודד צריכת אופיאטים במקום צריכת קנביס רפואי: הועדות הממונות על נתינת רשות לקנביס משתדלות לעכב ולמנוע קבלת אישורים, ובהנמקות כותבים שצריך להשתמש קודם כל בתרופות קיימות, שהן אופיאטים!!
נמרוד, ירושלים | 23.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת