אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיים כץ מקדם שכר מינימום לכלל עובדי המגזר הציבורי

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
השלמה לשכר מינימום
הגיע הזמן שהמדינה תבטל את הדרגות הנמוכות שבגינן משולמת השלמה לשכר מינימום ושההשלמה תיכנס לשכר היסוד ויתנו לעובדים לצאת לפנסיה בכבוד!!!!! זה דבר שהיה צריך לקרות ממזמן כי ההסתדרות והוועדים שתקו לממשלות ישראל לדורותיהן וכל הכבוד לחיים כץ על היוזמה הברוכה שלו!!!!
עובד מדינה | 07.03.17
39.
סכום קצבת הגמלאים הוא פשע וגורם למוות בהשפלה
עד מתי תמשך השפלת הגמלאים אשר עבדו עשרות שנים ושילמו לביטוח לאומי? כיצד יתכן שהקצבה תעמוד על 2100 ש"ח במקרה הגבוה לאחר 40 שנות תשלומי הביטוח הלאומי? אילו העובדים היו חוסכים לעצמם את תשלומי ההפרשה של הביטוח הלאומי, היו זוכים לסכומים הרבה יותר גבוהים ואנושיים מאשר מקבלים היום. זו פשע ובושה כנגד כל אזרח/ית במדינה.
"רק הליכוד יכול" | 04.03.17
29.
עיוות?! זו המדינה הגזלנית שמעסיקה במגזר הציבורי
אימי עובדת בשלטון מקומי. ההשלמה לשכר מינימום נועדה בשביל שגם אחרי 20 שנה כל ה"עלאה" בדרגה שלה לא תגרום לה חלילה לעלות מעל שכר המינימום. אז היא עלתה עם הוותק בדרגות, ההשלמה ירדה קצת והשכר כמעט לא עלה... זו קומבינה בחסות המדינה!
אחד העם | 27.02.17
28.
פנסית הגמלאים עובדי המדינה
מאז שהוחלט על הצמדת הפנסיה של עובדי המדינה למדד ,ידוע לכל שהמדד הוא אפס אחד גדול ולעיתים אף שלילי חייב להיות תיקון חוקי לכך ששכר הגמלאים שנתנו ממטיב מרצם וכוחם שנים רבות לא ישחק ויהיה מנגנן שישמור על גמלה ריאלית לקיום הוגן ומכובד למי שנתנו רבות למדינה
יקי גוב ארי | 27.02.17
24.
אור הצדק בבריאה.
ברגע שהמדיניות תהיה מתוקנת שלא יהיה בה עוני, החברה תהיה יותר בריאה ופחות כואבת ונזקקת. כל אדם שעובד אמור לקבל שכר הולם שיוכל לכבד את עצמו ולגמור את החודש ללא מינוסים. לכל הבנקים שהתאשרו על חשבון הריביות הגבוהות והעושק ולשותפים לעוול הזה , יש בורא לעולם אתם תקבלו את שלכם בזמן שלכם. יש דין ויש דיין.
ב"ה על החלמת המוחות שעושקים אנשים שנים רבות. | 27.02.17
15.
המשכורות יועברו לגורם אחר ולא בידי הרשויות
השירות המיטבי מעובדי הציבור, שצריכים להיות מתוגמלים כראוי. הדרגות בעיריות וכל ההטבות הנלוות כגון אחזקת רכב ועוד. זה צריך להיות מסודר כמו משרד החינוך, בהתאם לשנים הם ניתנים באופן אוטומט למשכורת, ולא בידי ראשי ערים.כתוצאה מכך יהיה שיפור במשכורות.
מיכל | 27.02.17
11.
יש כאלה במגזר הציבורי שבאמת עובדים קשה וראויים
לתוספת, אבל רובם בטלנים גמורים שכל עניינם בחיים זה לעבוד כמה שפחות ולסחוט כמה שיותר תנאים ושכר. רבים מהם לומדים על חשבון שעות העבודה, רבים מהם עושים את כל סידוריהם + קניות על חשבון שעות העבודה, רבים מהם חסרי כישורים ועצלנים ורוב עבודתם נעשית על ידי עובדי קבלן ועובדי דור ב' שגם הם מחפשים לעשות כמה שפחות עם קבלת הקביעות. התייעלות לא תהיה כי רוב הבטלנים קשורים לליכוד/ישראל ביתנו/כולנו/הבית היהודי באיזושהי צורה וצריך לשמר את המצביעים במצב מרוצה יחסית.
אחת שיודעת | 27.02.17
3.
אשרי המאמין
גם אם יקבלו משכורות עתק ימשיכו לתת שירות מזלזל לטרטר את האזרח בלך תבוא תביא טופס א זה לא הטופס הנכון וכו למה כי הם קבועים ויש להם ועד והסתדרות שעומדים לצידם מה שצריך לעשות זה שכר פיריון לחתום חוזה אישי עם כל אחד ולא חוזה קבוצתי אז אולי הם יגדילו ראש
יקי | 27.02.17
1.
הממשלה דופקת את העובדים. ישר כוח לחיים כץ !
המדינה משלמת לעובדים שכר בסיס עלוב די לפתוח טבלת מהנדסים ששכר הבסיס שלהם 3500 של ! לא להאמין ! ולכן בדרך כלל מי שמגיע לעבוד במדינה מעונין רק בדבר אחד שהוא ביטחון תעסוקתי ושעם הזמן שכרו יעלה. אלא מאי שכר הבסיס נשאר ללא שינוי והתוספות רובן לא נכללות בחישובי הפנסיה כך שבפרישה רבים מקבלים הפתעה מרה של ירידה דרסטית בשכר ומבסיס נמוך מאוד .
אדם | 27.02.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת