אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היי בנטורל: כך איסלנד גמלה את בני הנוער מסמים ואלכוהול

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
כ"כ פשוט ואמיתי .
לבקש מהעירייה לתקן מגרש כדורגל לוקח שנה . אם יש כדורגל אין מתקני כדורסל . חוסר גדול במגרשים . אין מרכזי ספורט בערים. ואין מספיק ברכות ציבוריות . כ"כ חבל . הכל עניין של סדרי עדיפויות עקומים. במקום לבזבז על בתי משפט לנוער ועו"ס וקצינים מבחן והפחדות תשקיעו בספורט . כל הכבוד לאיסלנד .
מושא להערצה | 19.04.17
41.
אין ספק - שהבעיה הגדולה ביותר היא מעורבות הורים
ההורים חושבים שמערכת החינוך מחנכת וזו טעות נוראה בגלל חוסר מעורבות של ההורים בחינוך הילדים נפגעים ונזנחים צריך הכשרה להורים איך לחנך את הילדים צריך לאפשר ואולי לחייב את ההורים להיות לפחות פעם בחודש עם ילדיהם בבתי הספר ובגנים צריך להפנים שהמטרה העיקרית של החינוך היא להקנות בטחון עצמי לילדים כל השאר הם ילמדו לבד
יוסי גלברט | 05.03.17
39.
מה אחוז בני הנוער מקרב האוכלוסייה?
מדובר במידה שכל אוכלוסייתה מונה כ-317,000 איש ואישה, אחוז הריבוי הטבעי נמוך 0.65 אחוז משמע כל שנה נולדים כ- 2,000 תינוקות (בישראל כ.1.5) מתוכם כמה בני נוער בגילאים הרלוונטיים? מדינה עשירה שמטפלת בכמה עשרות אלפי בני נוער? התכנית נחמדה אבל נסו ליישם אותה במדינה של מיליונים? איך בדיוק? ,
הסניטר | 04.03.17
37.
ילד נער
אני גם חושב כמוהם. חייב חוגי העשרה לכל הזקוקים להם מבחינה כספית. חוג לכל ילד. שלוש פעמים בשבוע עד גיל מסויים. במשך שעה וחצי. אני החלטתי להוריד קצת תפוקס על הבגרויות שלי בחיים ולעשות רק את המקצועות החשובים. במקום זאת כל הזמן הפנוי שזה יוצר לי אני מתנדב יום בשבוע, רוכב על סוסים פעם בשבוע, מתאמן בקראטה פעמיים בשבוע.
ילד נער | 05.03.17
23.
בארץ הבעיה פחות פחות חמורה, כי יש צבא
לפני 20 שנה טיילנו באיסלנד. היינו בשוק מכך שלאיסלנד אין בכלל צבא (יש להם רק משמר חופים, והם רבים עם הנורבגים על אזורי דייג). הבענו את קנאתנו העזה בפני מקומי ששוחחנו איתו. הוא שתק קצת ואמר - יש לנו בעיות אחרות. הנוער משועמם ומשתכר ברחובות. זה לא היה נשמע כזה נורא עד שראינו את זה. זה נראה כאילו כל הנוער שלהם שיכור וחסר הכרה. זה היה די מזעזע. שמחה לשמוע שהם מצאו את הדרך להתמודד עם זה.
ביורק | 04.03.17
22.
פשוט מאוד
במדינות בהן המדינה קיימת עבור הציבור. ותפקידה לאפשר חיי רווחה לאזרחיה - זה אפשרי. במדינות בהן האזרח קיים עבור המדינה, לאפשר לבעלי האינטרסים האישיים והמקורבים למיניהם, לעשות ממון ולהינות מהחיים - אפשרי פחות. פשוט מאוד. שחור לבן. זו האמת. במדינה שלנו שר שלא "מבזבז" כסף על הציבור וחוסך כסף מהציבור, זוכה לציון לשבח. המדינה בחרדות אובססיביות מלתת כסף לציבור ורק לוקחת. גם אם בראייה לעתיד התוצאה תהייה זהה או אפילו טובה יותר. אין ראייה לעתיד. אין חזון.
אני | 04.03.17
17.
מזכיר לי סיפור עצוב
בגיל 15-16 הייתי תלמיד משקיען ומאוד פעיל בצופים, כך שכבר בגיל ההוא כבר הייתי במצב תמידי של חוסר זמן. במקביל אספתי כלבה הביתה. בטיולים עם הכלבה הייתי פוגש הרבה בפארק את השכן שלי, בחור בגילי שעלה לא מזמן לאנגליה. הוא לא הלך לבית ספר, ותמיד היה נראה רגוע ובראש טוב. הוא היה אחלה בחור, ויצא לנו לדבר לפעמים על ההבדלים בינינו. קינאתי בו, וגם הוא קצת קינא בי. אחרי כמה חודשים הוא תלה את עצמו מעץ בפארק ההוא. זה גרם לי להבין שאי אפשר אף פעם להבין מה קורה אצל אנשים אחרים, וגם את הסכנות שבשעמום.
דן | 04.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת