אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תוכנית הבנייה בשדה דב תכלול 2,100 דירות להשכרה ב-3,000 שקל לחודש

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ל - 6
כי אתה לא רוצה ליצור עוד רמת אביב, פרבר שינה יוקרתי בלי שום קשר לעיר. אתה רוצה לייצור המשך של מרכז העיר השוקק שבו גרים צעירים, סטודנטים, מלא במקומות בילוי וחיים. (בניגוד לצפון ת"א הקיים שהוא בסה"כ רפליקה של כל ערי השינה המשעממים שקיימים בארץ, רק יוקרתי יותר)
יאצ'ק | 01.03.17
9.
פופוליזם במחיר מחריד
מי יזכה בדירה הנכספת? לפי איזה מפתח? איזה תור יווצר? מילא פוליטיקאים, למה "עיתונאים" מתעקשים להסתיר, כאילו אין אינטרנט והמידע לא גלוי, מה קורה בערים בהם יצרו את זה? והשאלה הגדולה: מי יממן את זה? הרי ברור שיש פה הקפאת נכס לפי ערך שמייצג חצי משוויו האמיתי. למי ישתלם לתחזק נכס מפסיד? אהה, רוצים ליצור עמידר 2. ושוב התקשורת מועלת בתפקידה, אבל דורשת את זכויות היתר שהיו מגיעות לה אם היתה ממלאת את תפקידה: לחשוף אמת, לא לכתוב אג'נדות פוליטיות.
גל | 01.03.17
8.
אסור לסגור את שדה דב!
בכיה לדורות בתוספת וועדת חקירה כיצד הושמדה התעופה בארץ! הצעה אלטרנטיבית: להעביר את הספארי לאיזור קריית גת. יספק עבודה לתושבי האיזור שם. על שטח הספארי(שהוא יותר מכפול משטחו של שדה דב), לתת שטח כפול לכל ״יורש״ קרקע בשדה דב. את שדה דב להשאיר לטובת 70000 תושבי אילת, מליון משתמשי שדה דב בשנה, תושבי הערבה ואצבע הגליל המשתמשים בשדה דב, ועבור צורכי הבטחון של המדינה.
ארז | 01.03.17
6.
לא מבין למה צריך דיור מוזל קרוב לים בצפון תל אביב
צריך למכור את הדירות הזולות האלה במחיר מלא ולבנות באותו הכסף פי שתיים יחידות מחוץ לאזור ביקוש שיא דיור בר השגה לא חייב להיות בסטנדרט גבוה כמו הדירות האלה למה לסבסד שכר דירה בצפון תל אביב ליד הים? חבל על הכסף תשכירו את הדירות במחיר שוק כ7000 שקל ותנו את זה ל 2 משפחות שישכרו דירה במקום פחות אטרקטיבי ככל שיהיו יותר הגבלות ותנאים על הדירות האלה ככה אנשים יעשו יותר קומבינות בשביל להשיג אותן. תרחיקו אותן מהאנשים האמיתיים שזקוקים לדירות האלה תקדימו תרופה למכה ותסיטו את הדירות האלה למקומות יותר נדרשים
תותי | 01.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת