אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הצעת חוק לדחיית פינוי שדה דב לשנת 2019 תועלה להצבעה ביום ראשון

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אז מותר לחוקק חוק שמנוגד לפסק דין חלוט של בג"ץ?
ההתנגדות העיקרית להחלת חוק ההסדרה על עמונה ו-9 הבתים בעופרה הייתה שלגביהם כבר יש פסק דין חלוט של בג"ץ ולא ייתכן שיחוקק חוק ההופך על פיו פסק דין שכזה. והינה, הפלא ופלא, פתאום כשזה בא לנוחיותם של תושבי תל-אביב, מסתבר שאפשר גם אפשר ופתאום זה לא פגיעה בבתי המשפט או בשלטון החוק והדמוקרטיה. מעניין חוש הצדק והמוסר הגמיש של הפוליטיקאים והתקשורת...
יוסי | 05.03.17
5.
לחנן לנגר היקר
אולי לך לא משנה זמן הפינוי אבל למליון משתמשים בשנה ועוד 70,000 תושבי אילת ששדה דב זה ה״תחנה המרכזית״ שלהם לעולם-זה משנה מאד! על איזה ״מפגע״ אתה מדבר?, מעולם לא נפגע בארץ איש על הקרקע בגלל קרבה לשדה תעופה! רעש וזיהום? מטוסים מודרנים מזהמים ומרעישים פחות מאוטובוס! גם זה לא מסתדר לי עם התנגדות פורמלית של וועד תושבי שיכון ל׳ לפינוי, ועם ההתארגנות של תושבי הרצליה שהתעוררה לאחרונה כנגד פינוי השדה שם. נתבג?, לא אופציה! כנס לפרוטוקולים של וועדת הכלכלא בכנסת ותקרא.
ארז | 04.03.17
4.
עקשנים ללא תקנה
מה כבר משנה זמן הפינוי של שדה דב!!! בסופו של דבר זה יתבצע. אז מה העקשנות של שני חברי כנסת הצעירים לעכב את התהליך ??? הם כורתים את הענף שעליו הם יושבים , האוצר יצטרך לשלם סכום מאוד נכבד מקופת המדינה לבעלי הקרקעות של שדה דב. שדה דב מהווה מפגע מאוד רציני לתושבי הסביבה. יש היום המראות ונחיתות בנתב"ג מאילת ואפילו כבר ראש עיריית אילת מבין שאין מנוס מהפינוי. מה ההתקרנפות הזאת של שני חברי הכנסת העקשנים האלה ???????
לנגר חנן | 03.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת