אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מנסים למנוע מאושר עד להשיג מוצרי אסם"

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
חזירות
אושר עד רוצה להגדיל את הרווחיות (ולא, לא בשביל למכור בזול יותר.. אלא פשוט להכניס לכיס יותר..) מבקשת מאוסם לתת לה מחיר נמוך מהמחירים שאוסם נותנת למתחרים, ואם אוסם היו נופלים למהלך הזה מי אמר שהמתחרים של אושר עד לא יתנפלו על אוסם? אוסם צודקת ותכלס אושר עד עם הראש למעלה, ויוצרת מצב של מלחמה שכולם בה מפסידים
אלי | 06.03.17
8.
נשמע לי מוזר לגבי אושר עד וההסבר בפנים
אושר עד היא לכאורה רשת חרדית. נכון ? מוצרים למגזר הערבי , קרי , ללא כשרות , לא ככה ? אז רשת אושר עד מעוניינת לרכוש סחורה ללא כשרות ? לא שאני תומך בבולשיט של עניין הכשרות. זו מאפייה בישראל. אבל הגיון פשוט. מגזר ערבי , אין כשרות קפדנית. אין את הקפדנות הסופר גבוהה שמחוייבים עבור המגזר היהודי.
שלומי דוידי NJ | 06.03.17
6.
שניהם נוכלים. אוסם חברה עשקנית ואילו 'אושר עד'...
משחקת אותה "בלי שטיקים, בלי טריקים" כאשר בפועל יש בה המון טריקים ושטיקים. לדוגמא: שבוע שעבר היינו בסניף אושר עד באיזור המרכז. רכשנו מוצרים לשבת, על הרבה מהם אין בכלל מחיר, ועל חלקם הייתה תווית מחיר רק על הקופסא, כך חשבנו יהיה מחיר המורים. אך כמובן, היה טריק ושטיק: המחיר בפועל בקופה היה כמעט פי שניים! ניגשנו לקופה הראשית, שבהתחלה עוד ניסו להתווכח ואז אמרנו להם שזו אחלה קומבינה, לא לרשום מחיר על המוצרים ולשים על הקופסא תווית כאילו של המחיר הנמוך בכדי להטעות!
גיא ד. | 06.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת