אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברת הקידוחים של עידן עופר שוקעת למצולות

60 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
מפסיד בנשמתו
עידן עופר הוא דוגמא לכישלון עסקי מצטבר. קיבל ירושה של מיליארדים שלא ממש איכפת לו ממנה ובדרך פלאית מצליחים כל מיני ליצנים להכניס אותו להשקעות כושלות שבהם הוא מכלה את כספו. לא צריך יועצים גדולים. רק להקשיב לטוקביסטים שזיהו עוד בתחילת הדרך את כישלונה של בטר פלייס שהפסידה מאות מיליונים, שהזהירו מפני השקעה בקורוס שממשיכה להפסיד ועוד ועוד. חוכמת ההמונים שווה ים של כסף ושל דמעות.
יוסי | 06.03.17
24.
הם לא נזרקו לים, הם נזרקו לכיס של עידן עופר
הבנאדם מגייס כסף בחברות הציבוריות שבשליטתו, שותה מהן את הכסף כשהוא מעביר אותו לחברות הפרטיות שלו או של מקורביו ומכריז על פשיטת רגל. זהו עיוות של הקפיטליזם וזו השיטה של הנוכלים העשירים לעשות עוד ועוד מילארדים. מה שבטוח הוא שהעולם לא יכול להתנהל כך כי כלכלה מבוססת על אמון ואם אין אמון אז אין כלכלה.
אורי | 06.03.17
22.
מהיכן נובעים המיליארדים האלה?
בלי קשר אם הטייקון מפסיד או מרוויח, מהיכן הכסף הגדול הזה? הרי הוא תוצר עבודה של הרבה מאד אנשים, תוצר שהתרכז בידיים מועטות מאד, כאשר מי שיצר את הכסף, אותם אזרחים, אינם נהנים ממנו. ומדוע כסף זה הצטבר בידיים מועטות כל כך? זוהי מדיניות, כאשר ההפרטה המסיבית של מפעלים וחברות הנה ביטוי שלה. אנו , האזרחים, אפשרנו את ההפרטה מבלי שהבנו את משמעותה. אפשרנו אותה גם מכיוון שהיא נעשתה כמעט במחשכים, ובמתכוון כך. מי עוד זוכר שציפי ליבני, כעורכת דין, הייתה גורם מרכזי בביצוע הפרטות מסיביות של מפעלים וחברות?
אלי | 06.03.17
20.
אם יש אלוהים
שיעניש את האחים המגעילים האלה על מה שעשו למדינה עם השחיתות שלהם,לקחו את ים המלח ששייך לאזרחים,אני מקווה שכל השרצים האלה ביום מין הימים יפסידו את כל הונם ובריאותם. אנשים כאלה הורסים את המדינה,אנשים בלי שום חזון רק לרמוס ולעשות כסף..גם המנהיגים שלנו אותו דבר בדיוק כמו האחים עופר,כמו תשובה,כמו הרב פינטו,כמו דנקנר,בקיצור,הרשעים עם החיוך הזדוני כמו כחלון,כמו חיים כץ,מנהיגים? חלוצים? בדיוק ההיפך
שחר | 06.03.17
14.
את הסוף אנחנו יודעים - תספורת על חשבוננו
כל סיפור החברה זו תרמית אחת גדולה, הוא ומקורביו בטח מושכים מליונים, ואת החוב אנחנו נשלם. וחוזר חלילה. ומי הכי מושחת כאן הבנקים, שמעדיפים לשמור על הלקוחות הגדולים, לתת להם קרדיט אין סופי, בידיעה ברורה, שבסוף יעשו תספורת על חשבון הציבור הפראייר.
איל | 06.03.17
13.
החכמים בילדי הטייקונים נותנים למתאימים להוביל
ונהנים ממזלם הטוב. הפחות חכמים חושבים שהם מיליארדרים בזכות כשרונם ושורפים את מה שירשו. במקרה של העופרים זה קצת קשה כי הירושות באמת חזקות וכוללות מונופולים על אוצרות מדינה ושם קשה להרוס. אבל תנו להם עוד קצת זמן.
אייל | 06.03.17
11.
עידן עופר- דוגמה נהדרת לאיש עסקים כושל!
מישהו יודע על דבר אחד שעשה והצליח בו? כל מיזם שנכנס אליו פשט רגל בצורה מיידית ואיומה. כל המיליארדים שהוא מחזיק בהם, הם תוצאה של ירושה (שחלק לא קטן ממנה גזל מיתר בני המשפחה). ומהיכן הירושה הזו? מתנה שהעניקה המדינה לאחים עופר, על חשבון תושבי המדינה. פשוט כלומניק.
ELMO | 06.03.17
7.
עידן עופר על אף התנהלותו העסקית אינו אויב
לא מבין תגובות של שמחה לאיד. מחד, מאחל לעידן עופר שיחול שינוי שישפר את מצב החברות המוחזקות בבעלותו. מאידך, צריך היה לבחור צוות ניהולי יותר שמרני ומפוקח ולהקטין סיכונים. רוב החברות שבהן השקיע נמצאות ברמת סיכון גבוהה עד גבוהה מאוד וזה כבר נדמה יותר להימור לא מחושב.
אחד העם | 06.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת