אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יש דואר מצליח: זינוק של 70% ברווח השנתי של דויטשה פוסט

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
מה הקשר בין שווי המנייה לאיכות השירות
זה שהחברה רווחית מעיד על פרמטרים פסיכולוגיים של סחר מניות וספקולציות. גם חברה מפסידה יכולה לדרוש מעובדיה לחלק את הדואר ולא להשליכו לאשפה, גם חברה מפסידה יכולה לדרוש מעובדיה להתנהג בכבוד ללקוחות, גם חברה מפסידה יכולה לפתוח את הסניפים 9 שעות ביום כל יום, וכו וכו. את דואר ישראל צריך לפרק ולבנות מחדש עם עובדים חדשים בלבד מלמעלה ועד למטה.
ספאם | 08.03.17
10.
כשאני מקבל היום דואר שנשלח אלי ב-2011
זה מראה עד כמה רשות הדואר היא גרועה בביצועיה. פשוט לקנא בדויטשה פוסט, שטובת המדוור היא העומדת לנגד עניו. אך אצלנו, מינו פוליטרוק דפוק, לתפקיד מנכ"ל רשות הדואר והתוצאה היא שבהחלט הלוגו יכול להשתנות לצב, כי זה פשוט מתאים יותר לדואר ישראל, מאשר צבי. בושה וחרפה. לפטר את כל בכירי הרשות הכושלת הזו.
אבי | 08.03.17
8.
מצליח? כשמכתב בתוך חיפה מגיע אחרי שבועיים?
בזמן התורכים, לפני יותר ממאה שנים מכתב היה מגיע מיפו לחיפה ע"ג חמורים תוך 3 ימים. היום מכתב שנשלח בתוך העיר חיפה ממש, "מטייל" בין סניפי הדואר עד להגעתו למנען עד כדי שבועיים. ולפעמים אפילו יותר. זהו שרות של עולם שלישי במקרה הטוב. אין גבול לחוצפתו העזות המצח של איש זה.
אבי | 08.03.17
7.
לאיש הקטן
זה אומר שהעסק יעיל. תשאל את האזרח הגרמני אם הוא מרוצה מהשירות והוא יגיד לך שהשירות מצוין ואוטומטי. סניפי הדואר עובדים עם רובוט ששולף את החבילות. הכל מתוקתק מקצה לקצה. במחיר נורמלי אתה מקבל שירות משמעותית יותר טוב ומהיר מדואר ישראל בכל פרמטר. החבילות ד"א, מגיעות עד אליך
גיא | 08.03.17
5.
לא ידעתי שחברה ממשלתית צריכה להיות רווחית!
אלי נסגור את צה"ל? הוא לא מרוויח, רק מקור להוצאות. אלי נסגור את משרד הפנים? או כל משרד אחר שלא רווחי? הייתי מתחיל עם משרד רוה"מ..... משמעות רווח כזה היא רק שהשרות יקר והעובדים מנוצלים! אה, עוד משהו קטן, שמעתם את הפתגם "אין הנחתום מעיד על עיסתו"? תשאלו את האזרח הגרמניאם הוא מרוצה מהזירות ולא את מנהל הדואר אם הו מרוצה צהשירות שנתן. ודרך אגב גם דואר ישראל הוא רווחי, נותן שירות סביר בהחלט וזול!
האיש הקטן | 08.03.17
3.
רגע
אבל לנו יש בעיות בטחוניות - לא קשור אבל לנו יש מלא אוייבים - לא קשור אבל אנחנו חייבים לממן המון פרזיטים חרדים - לא קשור אבל חייבים לשפוך מליארדים על ההתנחלויות - לא קשור טוב - אז סתם לא מצליחים לנהל שירות דואר ברמה סבירה מה פתאום משווים אותנו לגרמניה ? תשוו לעיראק
חי | 08.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת