אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו משתלט על התקשורת ב־65 עמודים

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
אז בעצם הסברתם כאן למה ערוץ 10 עדיין קיים
מה שאתם אומרים הוא שנתניהו התערב נגד סגירת ערוץ 10, ואיפשר לערוץ לפעול למרות שלא עמד בהתחייבויותיו במחינת תוכן, ולא שילם את חובותיו הכספיים, בדיוק מאותה סיבה שהוא מאפשר את קיומו של עיתון מסויים - שניהם מנוהלים על-ידי חברים שלו. אז - להתערב כדי להחזיק את ערוץ 10 בחיים - זו חובה דמוקרטית, ולמנוע חוק שאוסר הפצה של עיתון - זו דיקטטורה. יפה לכם. מאוד.
המגיב | 13.03.17
26.
כחלון , הכל בידיים שלך , שלא תגיד שלא אמרו לך
כחלון , הציבור יזכור לך לעולמי עולמים באם תאפשר לביבי לעשות בתקשורת הישראלית תקשורת רוסית העם יודע לזכור , שמך יהיה תמיד צמוד לגנבת התקשורת הישראלית עשה מעשה ולך לבחירות על הנושא הזה , רק על הנושא הזה , זה בחיי כל תושב במדינה . אל תגיד החומוס היה טעים אל תגיד הכיסא באוצר נוח אל תגיד עשייתי בסלולרי לך לבחירות על לב החיים הישראלי , תקשורת אמתית , ישרה ובמיוחד חופשית ישר או עקום נאמן לציבור או מוכר את הציבור בשקל האוצר . תן תקוה , עשה מעשה ותצא גיבור הציבור .
אלון | 12.03.17
21.
איך נפטרים ממנו? ממנה? משניהם?
מה אפשר עוד לומר, לכתוב, לצעוק - קחו מאיתנו את סגול השער, את גבירתו הפסיכולוגית מהשירות הציבורי, את בן דודו המקריח, את עורך הדין ה"דוקטור" בגרוש, את השמן הלקקן ואת האמסלם היללן, את צחי ואת שטייניץ, את שר המשטרע הקופץ על כל "מחבל" דעאשי. קחו מאיתנו את השלטון העלוב הזה, שכל כולו שחיתות, עליבות וקיצוניות. שכל מטרתו בידוד ישראל בעולם, הסתת קבוצה אחת ברעותה, פילוג וסכסוך אינסופי. קחו את הקיסר העלוב סתום מערות האף, והשמפניה בחגיגות השחרור עלי. עלי.
מומו הגדול הסמולן | 12.03.17
17.
הנגבי גונב דעת
ההבדל בין התקשורת לגופי הביטחון הוא מהותי: התקשורת בהגדרתה צריכה חופש להיות לעומתית, לבקר, לחקור ולפעול בחופשיות וללא תלות בפוליטיקאים. רגולציה ? בהחלט, אך רק על ידי גוף לא כל זיקה פוליטית. הנגבי מטעה ביודעין כאשר טוען שכך המצב בעולם כולו. למעשה, ההיפך הוא הנכון, ואין בעולם החופשי שום גוף תקשורת ציבורי שמאויים ישירות או בעקיפין ע"י השלטון.
רמי | 12.03.17
15.
ביבי הראשון
הקיסר ביבי הראשון והקיסרית מיס פיגי, מבצרים את שלטונם, הצאר לבית משפחת נתניהו ראה את פוטין, ראה את ארדואן והולך בדרכם, אבותינו האבות המייסדים של המדינה, ואני שנלחמתי ארבע מלחמות, מתגלגלים בקבר או לקראת הקבר, לילדי מאוחר לברוח מהדיקטטורה הנבנית לנו מול הפנים, אבל לנכדי אמליץ בכל פה, להגר, לא חשוב לאן, כיון שבמזרח התיכון בונים דיקטטורה צבאית שמחרחרת מלחמות.
אבי | 12.03.17
11.
רשות השיטור !!
ביבי חזר מפגישה עם פוטין אחרי שקיבל יעוץ אייך מחסלים תקשורת דמוקרטית ...ואיך מחסלים עיתונאים מורדים. ביבי ייסע בקרוב לארדואן לקבל תדריך אייך מבצעים טיהור טוטאלי של עיתונאים חופשיים, בתירוץ של ניסיון הפיכה. ביבי יקבל ייעוץ בסקייפ משליט צפון קוריאה אייך מטפלים בתקשורת "עוינת " ואייך מטפלים בעיתונאי " מורד ". ביבי צריך לעוף מהשלטון -כמה שיותר מהר , לפני שנהפוך למדינה דיקטטורית , פשיסטית , שסועה. אל תטמינו את הראש בחול כמו בת יענה....הכתובת כבר על הקיר באותיות קידוש לבנה זוהרות.
מיקי | 12.03.17
9.
כשכבר חשבנו שראינו הכל...
כשכבר חשבנו שראינו הכל, מגיע ביביטראמפ עם עוד המצאות. עד מתי?? הוא לא מבין את הנזק הבלתי הפיך לדמוקרטיה? היום זה הליכוד, מה יהיה מחר, מחרתיים? כל מפלגה בשלטון תזרוק דרך החלון את כל החוקים והמוסכמות שמבססות מנהל תקין במדינה הזו??.
עד לאן ניפול??? | 12.03.17
3.
רבנשיזם פאשיסטי בכל העולם
לא צריך תקשורת ממשלתית בכלל. שום רשות השידור ושום תקציבים מקופת המדינה לתקשורת. לפרק אותם לחלוטין ולתת רק לתחנת רדיו אחד צבאית לפעול. כל מדיה ממשלתית זה פגיעה בחופש דיבור כי למדיה פרטית קשה להתחרות. רואים ברוסיה שזה דרך מהירה לסתום פה לכולם ולהתחיל לגנוב בגדול תוך תהלומה פאשיסטית.
מרגולין  | 12.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת