אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תוכניות הבנייה בתל אביב לא בונות על שדה דב

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
גרה בבניין קרוב לשדה ורוצה פינוי
במקום להוריד את השדה כפי שתוכנןחולדאי עשה מחטף שכולל תכנית של בניית הרבה דירות וגם הרחבת השדה לטיסות חוץ. לא הגיוני בעליל בצמוד לשכונות מגורים, בית ספר ואשכול גנים עם ריח של דלקים. אנשים קנו דירות בנופי ים ועומד החדשה בידיעה שהשדה עובר. עכשיו נשארים עם הזיהום, עם בנייה, הגדלת נפח הטיסות וסכנה לבנינים הסמוכים בתאונות טיסה. בזיון.
ניצה | 26.06.18
34.
מדינת פשע כלכלי
שלא תטעו. אמנם משתמשים ב'מושגים ציבוריים' כגון: "עירייה", "ועדות" וכדומה.. אבל אם נתעלם לרגע מהטרמינולוגיה המטעה ניווכח כי מדובר למעשה בהתנהלות שמתאימה דווקא למסחר ורווחים כמו אצל חברות פרטיות בערבון מוגבל. קבלנים, מהנדסים, משרדי מדינה (אוצר, בינוי..) ממש 'חברת נדל"ן מדינית' המשך בתגובה הבאה |ישהגבלה
לתנח | 14.03.17
26.
חולדאי באופן עקבי דופק את התושבים-לטובת העשירים.
כך הוא חיסל גינה ציבורית באמת אביב ג וחבר שלו התעשר מכך (כלומר: קנה גינה ציבורית בכלום כסף, כי זו גינה, קיבל השבחה ומכר בסכום גדול פי 10). אבל כל זה במקרה ובלי קשר לזה שהקונה והמוכר מיודד עם חולדאי ובלי קשר לזה שאף אחד אחר לא יכול לקבל כזה שינוי תכנית על גינה ציבורית. אף לכאורה. עכשיו חולדאי מחסל חורשה ברמת אביב ג. גם כן סתם במקרה. והוא
תלאביבי | 13.03.17
20.
שיקולי אינטרסים
נכון שלבעלי המגרשים יש זכויות , אך יש לבדוק אם האינטרס (הכספי ) של כל אחד מבעלי הזכויות שקול לאינטרס הלאומי של קיום שדה תעופה קרוב למטרופולין, והאם קיומה של אילת ( וחשיבותה התיירותית כלכלית למדינה ), שקולים. המדינה יכלה כבר מזמן להפקיע את השטח למטרות ציבוריות שאין בהן ספק, ולפצות את בעלי המגרשים. יש שטח גדול בין גלילות להרצליה, שניתן להכפיל בו את זכויות הבניה ולהעבירן לבעלי הזכויות בשטח שדה דב. אין שום אינטרס קיומי בבניית עוד 16,000 יחידות למיליונרים.
אלי | 13.03.17
19.
שדרות רוטשילד
חולדאי,מה יהיה עם שדרות רוטשילד המכוערת? אין שם כמעט ירק, אין בכלל פרחים והשביל המרכזי, בטון חסר חן שנראה כמו במחנה צבאי! אותו דבר חלק משדרות בן גוריון. מדריכת תיירים אחת סיפרה לי שהקבוצה שלה היתה בהלם שהכיעור הזה מומלץ בספרים! בהשקעה מינימלית אפשר להפוך את המקומות האלה למהממים!
מירי | 13.03.17
17.
עיריית תל אביב יודעת שהשדה יפונה לבסוף...
עיריית תל אביב יודעת שהשדה יפונה לבסוף, אבל נוח לה לטעון שהנחת העבודה שהוא לא יפונה. ולמה? בסיס הבוחרים האיתן של חולדאי הינו השכונות הצפוניות לירקון. ובאמת העיר שם מטופחת בצורה בלתי רגילה. לאותם בוחרים ממש אבל ממש לא מתאים שייבנו שם בנייה רוויה מגדלים וצפיפות. ניתן לראות שבשונה מאזורים אחרים בעיר אין שם מגדלים כלל. ובכן התירוץ המושלם הוא שדה דב. ברור לגמרי שאם השטח היה של העירייה ולא של אנשים פרטיים, שה היה נראה אחרת לגמרי. אז האינטרסים של העירייה היו גוברים על האינטרסים של תושבי האיזור.
מפוכך | 13.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת