אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוכשת כושלת: רוב החברות שאינטל קנתה נמכרו או נסגרו

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

61.
ל-43: טלמפ זו בהחלט רכישה כושלת!
אינטל קנתה את טלמפ בגלל אפליקציית הניווט M8 שהיתה אמורה להתחרות בוויז. כל מי שעיניו בראשו היה יכול לראות שאין ל-M8 שום סיכוי מול וויז. זאת אומרת, חוץ מהמנהלים הכושלים של אינטל. ואכן אחרי שנתיים טלמפ נסגרה ורוב העובדים פוטרו. לאינטל לא היה מושג בתחום הזה, והרכישה הזאת היתה תמוהה אז וגם היום. לא ברור איך טלמפ היתה אמורה להשתלב בפעילות העיסקית של אינטל. מה לאינטל ולאפליקציית ניווט? את הכסף הרב שאינטל מפסידה מהטעויות שלה משלמים העובדים, שמפוטרים בגלי פיטורים המוניים ומבזים.
עובד אינטל לשעבר | 16.03.17
44.
בעיה של תרבות אירגונית
אינטל היא חברה מאד פורמלית וקשוחה מבחינת תהליכי העבודה שלה. מאד שונה מתרבות הסטרטאפ בודאי הישראלי. הניסיון לאכף את התרבות האינטלית על החברות שנרכשו גרם לנטישת העובדים. מאד מקווה שמובלאיי כבר אינה מוגדרת סטרטאפ אלא חברה בשלה עם תרבות אירגונית משלה.
צחי | 14.03.17
38.
אינטל היא כישלון מחפיר
אינטל מרשה לעצמה לבזבז מיליארדים על עיסקאות נפל, ואת המחיר משלמים העובדים. מידי שנה-שנתיים יש הודעות בתקשורת על פיטורי אלפי עובדים. עובדים ותיקים ומבוגרים מתקשים מאוד למצוא עבודה חדשה. בתור עובד לשעבר אני מייחל לחברה הזאת שתתרסק כבר ותפנה את מקומה לחברות צעירות ומוצלחות יותר.
עובד אינטל לשעבר | 14.03.17
35.
אינטל נלחצה מהתחרות העתידית וקנתה לה בייבי...
מובילאיי כבר נזרקה מחברת רכב אחרת שרצתה אולי לאחד כוחות, ואינטל פחדה שתישאר מאחור,ורצתה שהמעבדים שלה יהיו במערכות הרכב העתידיות, ולכן קנתה אותם. לגוגל יש מערכת יותר טובה, שכבר מסיעה משאיות בלי בעיה. טסלה לא רצתה לשתף פעולה איתם. אינטל היא הפתי שקונה חברה בשאיפה שהטכנולוגיה של מוביל איי יהיה הסטנדרט.
לא יתקדם לשום מקום | 14.03.17
32.
אחד שעבר את זה NCR
כאחד שעבר את זה - זה מאוד קשה ומסובך ולרוב נכשל. NCR קנתה אותנו (Retalix) והרסה לגמריי את החברה. הבכירים עזבו/הועזבו מיידית כמעט, והטובים מייד אחריי זה. היום הם תקועים עם החברה כמו עצם בגרון ולא ממש יודעים מה לעשות איתה. התרבויות שונות מידי. כמעט בלתי אפשרי למזג. היום ריטליקס זה dead man walking בתוך NCR. אני מאמין שזה מה שייקרה גם למובילאי. גם הטכנולוגיה תדעך כי הטובים ייעזבו. חבל..
רועי | 14.03.17
28.
החלטה ש ג ו י ה של ביבי ומקוממת.
ביבי רק בשביל להעלות את קרנו מעוניין לפזר את המליארדים מהמכירה להפנות להורדת המיסים. זה מקומם כי זב בטל בשישים לכל משפחה. כסף זה צריך להיות מנותב לצרכים חברתיים! נוער במצוקה, טיפול בקשישים, עוד בי"ח. טיפול בחד הוריים ולא חסר. אני עם רגל שבורה בבית רק על ההחלטה הזו שלו צריכים לצאת להפגנות!!!! זה מוכיח כמה הוא בבועה של עצמו ומנסה להרוויח קולות מכסף שפשוט יתאייד.
שרון | 14.03.17
20.
אינטל מתקרבת למציאות?
Altera אחת משתי ענקיות השבבים ללא שורת קוד שמתחברים לתקשורות רחבות פס שתהיינה בקרוב וגם לעולם האמיתי דרך סנסורים מרושתים ומאובטחים, כלומר שבביה מסוגלים לעבוד במהירות גבוהה בהרבה ובהפקת מידע מפולטר ורלוונטי בזמן אמיתי. מובילאיי אחת מחברות התמיכה האינטלגנטית במציאות. כדי לעצור מכונית שבריר שניה לפני התנגשות יש לבצע מליוני חיבורים לסנסורים וחישובים חכמים שעד כה רק מוחינו עושה.
איפכה | 14.03.17
10.
אכן , רוב קניות אינטל -כישלון
בכל מיקרה הקניה טובה לעובדים ולמדינת ישראל , בהצלחה לכולם , אני אישית לא מאמין בחברת אינטל , יש להם בעיות קשות ביותר של הבנת השוק , והבנה בצורכי לקוח , הם מאמינים שהם יקבעו ללקוח מה הוא צריך מתי הוא צריך את המוצר , ואת המחיר שהלקוח צריך לשלם עבור המוצר. להבנתי הם ניכשלו ויכשלו בכל מה שהם עושים ששונה מהעסק העיקרי שלהם. עבדתי עם חברות בכל העולם , כולם פתוחים ללמוד , לשינויים , להשתפרות , לא אינטל , ולכן הם ישארו מוגבלים.
בעל ניסיון  | 14.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת