אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך לנטרל חומר נפץ באמצעות פצצות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
אברהם ושרה וסבון.
אברהם ושרה היו אחים לא אותו אב. הסבון זה רעיון גאוני. כן ,אל תהיה סבון.אין מה לפחד. הרי אתה מעדיף להביע מאשר לשבת על הגדר. בהצלחה. אני מתפעלת מן המחשבות שלך ומההסבר להן. זה ניראה לי. גיוני. אגב,כ ראה שגם ליוסף הנגר ולמריים הייתה אותה בעייה שציינת.
גאולה | 28.07.18
20.
גיל אתה מדהים
זו אומנות שנעשית מתוך אמת פנימית של נשמה אמיצה. זה לא רצון לתשומת לב כי זה בטח מבריח הרבה אנשים. אם היה חשוב לו כסף או לשאת חן יכל לעשות זאת בכשרונותיו האמנותיים האדירים. מה שקרה הוא שגיל לא מוותר על אמת פנימית, על חיבור למקום גבוה שמתבונן עמוק פנימה. קל לכולם לכבס את השואה כמו סדין משומש ולתקוע באיזה ארון אבל קשה להתבונן לה בעיניים, לראות את הסכנה של השתקפותינו בתוכה, להבין שאין דבר שיכול למנוע שואה כזו לבוא שוב אלא אם נהיה מוכנים לראות מה היא מספרת לנו על עצמינו, על כל אחד ואחד מאיתנו.
רותי | 15.04.17
13.
מתוסבך עם חשיבה אוטו אנטישמית המסווה אותה כאומנות
לצערי החברה הישראלית מלאה באוטו אנטישמיים מהסוג הזה. תופעת האוטו אנטישמיות היהודית נובעת מהרצון של הפרט להאמין שהאנטישמיות אינה נוגעת אליו אלא ליהודים אחרים בעלי סממנים חרדיים ויהודיים בולטים. והיא כוללת קבלת תפיסת העולם האנטישמית והזדהות איתה כאשר היא מכוונת כמובן ליהודים אחרים. ברגע שקיבלת את תפיסת העולם האנטישמית אינך מרגיש עוד את התחושה הקשה המלווה את את היהודים הנרדפים. תפיסה זו מושרשת היטב בשמאל הקיצוני אבל גם בחלקים אחרים של החברה הישראלית.
אפיקורס תל אביבי | 18.03.17
9.
הי רחל
מעריך את תגובתך וגם רוצה להאמין ששיפוטך כולל מפגש פנים אל פנים עם עבודותיי וחקירה אל מעבר לגבולות הכתבה. נרגש להזמינך (ואת כל קהל הקוראים) לתערוכה ״ארוג ופרום״ שתיפתח ב 6 באפריל במוזיאון תל אביב. לא צויין בכתבה שביליתי שנתיים נהדרות בלימודי תרבות עברית במכללת ״עלמא״ שכללו גם קבלה, חסידות, ועוד. אמנם היו אלה בבחינת טעימה על קצה המזלג ולא לימודי יהדות ענפים כשלך אך תמיד אשמח להשתכלל וללמוד עוד. אמנות לא רק אמורה לגרום להתעלות ועלפון, ועצם הדיאלוג בינינו הוא בבחינת ואו!  גיל
שבוע טוב | 17.03.17
3.
גיל היקר !
כמי שהובילה בדרום אפריקה את האמנות והמדיה. ונהלה בישראל מכון לאומנות ולעיצוב. מספר דברים מנקודת ראותי. 1. איני יודעת על מה יצא הקצף .אני נשואה לרב חבד.הרב יגאל פיזם שליטא. אתה אדם מקסים . אך לא זכית כמו מרבית עם ישראל להדרכה רצינית על יהדות . על קבלה. פנימיות התורה וחסידות. כל גדולי עם ישראל היו לוקחים אותך כדוגמא לדור יתום . עם פיגור קשה של יותר מ50 עד 70 שנה. 2. אשר לאומנות שלך . היא לצערי בינונית. לא גרמת לי שום סערה. או התעלפות. או הרגשה של וואוו. 3. מאחלת לך בריאות. אושר. עושר. שמחה.
דר רחל גיתאי פיזם  | 16.03.17
2.
אמן ואומן יוצא מן הכלל
אומנות צריכה לעורר משהו, גם לחיוב וגם שלילה והתהמתבונן לא צריך לצאת אדיש. כך זה עם העבודות של גיל יפמן. יש לו את היכולות לעשות עבודת מיינסטרים שידברו על כולם ולא יגידו כלום. ההחלטה שלו להביא את מהחיים שלו דורשת הרבה אומץ. כל הכבוד. תמשיך ליצור יצירות ויצרים
עמית רום M | 16.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת