אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ממשלת ונצואלה נגד האופים: הכנתם בראוניז? תשלמו

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מגיב 8 אתה חי בסרט
נחמד שאתה יודע לשלול את מה שאתה לא מבין אבל זה ניסיון דלוח לכפות את האמת שלך על אחרים. אהמהמה לא תמיד לאחרים בא לשמוע את הדעה שלך. אתה לא מבין כי אתה חי במדינת קומבינה. כשתחיה במדינה עם חוק וסדר שדואגת לך בתור אזרח אולי אז תבין. אבל אולי לא. בכל זאת תתלונן שלא נותנים לך יותר...
חי את המציאות | 24.04.17
8.
ל-1: אין דבר כזה כמו "סוציאליזם מתון".
כל מדינה סוציאליסטית בסופו של דבר מתמוטטת. אם הסוציאליזם חריף כמו בונצואלה הן מתמוטטות מהר, ואם הסוציאליזם הוא "מתון" כמו בצרפת ובגרמניה הן מתמוטטות לאט. תבדוק מה קורה במדינות ה"מוצלחות" הללו, שהחובות שלהן מרקיעי שחקים, התושבים לא מביאים ילדים לעולם (כי למה להתאמץ? ממילא המדינה תדאג להם לעת זקנתם), ובמקום זאת הם נאלצים לייבא מליוני מהגרים מן העולם השלישי, אשר עוסקים בפשיעה ובטרור. סוציאליזם לא עובד, נקודה.
אורן | 20.03.17
4.
האם אזרחי ונצואלה הצביעו בבחירות נגד עוגות ?
סוציאליזם מטורף תמיד מתחיל בהבטחות לגן עדן סוציאליסטי . הפוליטיקאים מחוקקים חוקים סוציאליסטים שעושים נזק . כדי לתקן את הנזק ממציאים חוקים חדשים ומטורפים עוד יותר שעושים עוד נזק . וכן הלאה עד שמגיעים למצב של ונצואלה . בדרך הפוליטיקאים כמו כחלון ממציאים שעירים לעזאזל כאשמים במצב שהם יצרו . כמו "הזרים" , "הספקולנטים" , "אספני הדירות" או במקרה זה "האופים" . יחי הסוציאליזם .
אני רק שאלה | 18.03.17
1.
קפיטליזים חזירי או סוציאליזים עד מוות
אף מדינה לא מקנה בוונצואלה היום הרבה מדינות קינאו באוצרות הטבע שלה ועדיין מקנאות בהם . סוציאליזם עד מוות זו המדיניות שמונהגת היום בונצואלה . שיקולי שוויון וצדק חברתי הם מעל שיקולים של חיים ומוות . פערי השכר בישראל נובעים מקפיטליזים חזירי מלווה בשחיתות . אבל יש גם דרך שלישית -מדיניות סוציאלית מתונה ומאוזנת עם כלכלה חופשית .
לילי | 18.03.17
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת